نسخه‌ای جدید از هواوی میت 20 پرو

خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که هواوی میت 20 پرو یکی از برترین محصولات بازار همراه هوشمند در سال جاری است و حتی طرفداران سیستم عامل iOS هم به کیفیت این دستگاه پی برده و آن را جذاب می‌دانند. با این وجود قیمت بالای هواوی میت 20 پرو موجب شده است تا بسیاری از کاربران امکان خرید این مدل  را نداشته باشند ولی به نظر می‌رسد نسخه‌ای ارزانتر از این محصول نیز به بازار عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

این اطلاعات که با تازگی به دست رسانه‌ها رسیده است خبر از این دارند که قرار نیست تنها امکان خرید نسخه 1200 دلاری برای کاربران وجود داشته باشد بلکه یک نسخه ارزان تر از این محصول با قیمتی بین 800 تا900 دلار نیز به بازار عرضه خواهد شد  که نشان دهنده تفاوت قیمت 25 درصدی نسبت به مدل اصلی است.

نسخه‌ای جدید از هواوی میت 20 پرو

این نسخه از هواوی میت 20 پرو قرار است تا با رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی عرضه شودِ با این وجود سیاست‌های این شرکت در زمینه رفتار متفاوت با بازار چین و بازار بین‌المللی موجب شده است شاهد شرایطی خاص برای عرضه این مدل باشیم و به احتمال زیاد تا مدت‌ها شاهد عرضه هواوی میت 20 پرو ارزان قیمت در بازار بین‌الملل نخواهیم بود و حتی برخی متخصصان معتقدند که این دستگاه تنها در بازار چین عرضه خواهد شد.

هنوز درباره مشخصات سخت‌افزاری و تفاوت‌های این نمونه ارزان با مدل اصلی اطلاعاتی به دست رسانه‌ها نرسیده است ولی به‌زودی شاهد رونمایی رسمی از این دستگاه خواهیم بود تا به واسطه آن سرانجام ابهامات در این باره رفع گردند.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی