اخبار

گوشی تاشو آیفون از قلم اپل پشتیبانی می‌کند

طبق چند گزارش اخیر، اپل در حال حاضر تحت آزمایش نمایشگرهای تاشو برای یک آیفون قابل خم شدن احتمالی است. دامنه کار ظاهراً فقط توسعه یک صفحه نمایش تاشو در حال حاضر بوده و این شرکت در برنامه راه اندازی یک دستگاه واقعی قفل نشده است. هنوز هم، با توجه به اینکه انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند تاشو سریع‌ترین رشد را در بین گوشی‌های پرچمدار طی سال‌های آینده داشته باشند و انتظار می‌رود که تا سال 2025 تولیدکنندگان عمده نمونه قابل انعطاف داشته، یک آیفون تاشو بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

اپل گفته شده نمونه اولیه این گوشی را ساخته و گزارش‌ها به تلفن هوشمندی اشاره دارند که از گلکسی زد فلیپ سامسونگ گزینه بهتری خواهد بود. گفته شده آیفون تاشو برای افرادی با سن کم تدارک دیده شده و نباید آن را مناسب هر سنینی دانست. شایعات می‌گویند این هندست هنگامی که باز می‌شود از ابعادی مشابه آیفون 12 پرو مکس برخوردار است.

آیفون تاشو اپل در نزدیکی معرفی

شرکت Omdia به عنوان کمپانی‌های تحلیلگر گزارش داده که آیفون تاشو از صفحه نمایش اولد برخوردار است. همچنین در هنگام باز شدن سایزی بین 7.3 تا 7.6 اینچ دارد. جدیدترین شایعه خبر از گوشی هوشمندی می‌دهد که از اپل پنسل هم قابلیت پشتیبانی دارد. پیش از این شایعه شد که اولین دستگاه تاشو اپل یک آیپد یا همان تبلت تاشو خواهد بود. 

در گزارشی دیگر آمده سامسونگ قصد دارد گلکسی زد فولد 3 را با قابلیت پشتیبانی از قلم همراه سازد. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا در تاریخی مشخص اپل برنامه‌ای برای معرفی این هندست داشته باشد. بی شک آیفون تاشو قابلیت‌های مختلف و جذابی به همراه خواهد داشت.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟