اخبار

تلفن جدید پیکسل با نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی

تلفن جدید پیکسل در رونمایی همراه با نمایشگر 6.67 اینچی و 120هرتزی رونمایی خواهد بود. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

تلفن جدید پیکسل با نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی

گوگل بدون فاش کردن چیزهای زیادی در مورد پیکسل 4a 5G و پیکسل 5 در مورد آن‌ها چیزهای جزئی گفت. پیکسل 4a 5G احتمالاً بسیار شبیه به مدل 4G است که چند روز پیش اعلام شده است به‌ترتیب دارای نمایشگرهای ۶.۱ اینچی و ۵.۸ اینچی خواهند بود. رندرهای مبتنی بر CAD صفحه نمایش پیکسل 5 را در 5.78 اینچی قرار می‌دهند (با این حال این موضوع به طور رسمی تأیید نشده است).

اکنون راس‌یانگ یکی از تحلیلگران مطرح اذعان داشته است که در زنجیره‌های عرضه شرکت‌ها قرار دارد، می‌گوید که گوگل پنل‌های 6.67 اینچی را از سامسونگ دیس‌پلی/ Samsung Display و BOE دریافت خواهد کرد. این حاکی از یک مدل کاملاً جدید است که گوگل آن را به طعنه نکشیده است. رندرهای مبتنی بر CAD از گوگل پیکسل 5 XL در اوایل ماه ژوئیه(تیر ماه) به سطح آمدند،اما آنها ادعای نمایشگر 6.12 اینچی را داشتند. ما از گوگل پیکسل 5 XL تاکنون چیزهای زیادی نشنیده‌ایم‌،بنابراین سرنوشت آن مدل نامشخص است.
پیکسل 5a نیز در این آثار وجود دارد،اما هنوز اطلاعاتی در مورد اندازه نمایش آن در دست نیست.

تلفن جدید پیکسل با نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی

تلفن جدید پیکسل با نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی

ما شک داریم که تلفن مورد نظر مدل “a” باشد زیرا این اولین صفحه نمایش 120 هرتزی گوگل خواهد بود. این شرکت فقط در صفحه نمایش خود دارای دو صفحه نمایش با سرعت بالا است ، پنل های 90 هرتزی که روی پیکسل 4 و 4 XL نصب شده‌اند. صحبت از 4 XL است که یک صفحه نمایش 6.3 اینچی (مانند 3 XL) دارد ، بنابراین این مدل جدید از راه دور بزرگترین تلفن گوگل خواهد بود.

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید گوگل بدون فاش کردن چیزهای زیادی در مورد پیکسل 4a 5G و پیکسل 5  در مورد آن‌ها چیزهای جزئی گفته است که بر این اساس پیکسل 4a 5G احتمالاً بسیار شبیه به مدل 4G خواهد بود که چند روز پیش اعلام شده است به‌ترتیب دارای نمایشگرهای ۶.۱ اینچی و ۵.۸ اینچی هستند. رندرهای مبتنی بر CAD از گوگل پیکسل 5 XL در اوایل ماه ژوئیه (تیر ماه) به سطح آمدند،اما آنها ادعای نمایشگر 6.12 اینچی را داشتند.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟