آیا تاریخ رونمایی از اندروید P افشا شده است؟

اندروید P

اگر اخبار موبایلستان را دنبال کرده باشید حتما متوجه شده‌اید که کمپانی گوگل در پی تکرار ماجرای اندروید اوریو، ماه‌ها است که عرضه جدیدترین نسخه سیستم عامل متن باز اندروید را مورد آزمایش قرار داده است. البته به نظر می‌رسد که این کمپانی در این باره به نتایجی رسیده است و اگر چه تاریخ دقیق عرضه اندروید P را مشخص نکرده است اما اظهار داشته که این محصول در سه‌ماهه سوم سال و قبل از پایان ماه میلادی سپتامبر رونمایی خواهد شد.

مطالب مرتبط

در این میان ایوان بلس، کاربر توییتری فعال درزمینهٔ فناوری، تصویری را در حساب کاربری خود منتشر کرده است که نشان دهنده تاریخ عرضه اندروید P است. بر اساس اطلاعات دریافت شده از سوی منابع این شخص، بیستم ماه اوت تاریخی خواهد بود که برخی از تلفن‌های همراه هوشمند پیکسل و نکسوس به‌روزرسانی اندروید P را دریافت خواهند کرد.

اندروید P

علاوه بر این یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که بسیاری از تحلیل گران و البته کاربران مایل به دانستن آن هستند نامی است که برای اندروید P با نسخه 9.0 در نظر گرفته شده است زیرا گوگل معمولا این نام را از میان دسرها و شیرینی‌های محبوب جهان انتخاب می‌کند. بر اساس تجربیات، اگر تاریخ عرضه شده از سوی ایوان بلس درست از آب دربیاید می‌توان انتظار داشت که این نام در طی روزها و حتی ساعت‌های آتی اعلام شود. البته اگر همه‌چیز مطابق با برنامه‌های قبلی پیش برود، مجسمه اندروید در حال خوردن دسری با نام جدیدش در روز رونمایی از نسخه اندروید 9.0 به نمایی درخواهد آمد.

هشدار مجدد مایکروسافت درمورد استفاده از مرورگر کروم

همچنین بر اساس قدم‌های عقبی گوگل، احتمال می‌رود که این کمپانی از تلفن همراه هوشمند پیکسل سال 2018 خود به این زودی‌ها رونمایی نکند. پس اگر تاریخ رونمایی از اندروید P را بیستم اوت در نظر بگیریم می‌توانیم زمان عرضه پیکسل‌های جدید را در حدود ماه اکتبر بدانیم.

 


مطالعه بیشتر

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی