اخبار

Anker PowerCore، پاوربنک ویژه کاربران پر مصرف

پاوربنک

امروزه با توجه به ضعیف بودن قدرت باتری اکثر تلفن‌های همراه هوشمند استفاده از پاوربنک‌ها برای بسیاری از کاربران امری ضروری به حساب می‌آید. با این حال تمامی این دستگاه‌ها نیز نیازهای کاربران را برطرف نمی‌کنند و انتخاب مدل‌های صحیح از بین آن‌ها بسیار مهم است. در همین راستا نیز امروز به معرفی پاور بانک Anker PowerCore با قدرت ۲۶۸۰۰ آمپری می‌پردازیم که با این قدرت خارق‌العاده خود راه‌حلی عالی برای کاربرانی است که می‌خواهند تا چند ساعت از خانه دور بمانند.

با این حال چه چیزی این پاور بانک را از نمونه‌های مشابه آن در بازار متمایز می‌کند؟ قطعا پاسخ این سوال ظرفیت فوق‌العاده بالای آن است.

این پاور بانک ۲۶۸۰۰ آمپری می‌تواند بیشتر تلفن‌های همراه هوشمند جهان را تا ۷ بار شارژ کند. همچنین قدرت این پاور بانک برای دو بار شارژ کردن تبلت‌ها کافی است و از آن برای حداقل یک بار شارژ کردن مک‌بوک‌های مجهز به یواس‌بی نوع C استفاده می‌شود. همچنین کاربران می‌تواند به‌صورت همزمان چندین دستگاه را با این پاور بانک شارژ کنند که این امر زمان زیادی را برای آن‌ها می‌خرد.

ثانیا سرعت شارژ شدن خود این پاور بانک نیز نسبت به نمونه‌های عادی آن سه برابر است و تنها ۴٫۸ ساعت طول می‌کشد تا به‌صورت کامل شارژ شود. این رقم را معمولا با پاوربنک‌هایی می‌توان مقایسه کرد که برای شارژ کامل شدن گاهی به ۱۲ ساعت زمان نیاز دارند.

در آخر ویژگی تطبیق‌پذیری این دستگاه مطرح می‌شود. Anker PowerCore دارای یک درگاه یواس‌بی نوع C با خروجی ۳۰ وات و دو درگاه یواس‌بی با خروجی ۵ ولت و سه آمپر برای شارژ سریع است. این پاوربنک بیشتر برای مسافرین و افرادی که ساعت‌ها از خانه دور هستند و در عین حال به‌طور همزمان از چند دستگاه الکترونیکی استفاده می‌کنند به‌شدت توصیه می‌شود. شایان ذکر است که قیمت این پاوربنک در بازار جهانی ۶۰ دلار آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا