تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل با طراحی متفاوت به بازار عرضه خواهد شد

41
۲۷ دی ۱۳۹۷

سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی اولین و جدیدترین تلفن همراه هوشمند خم شونده خود در 20 فوریه است و دیگر کمپانی‌ها نظیر هواوی و ال‌جی نیز در تب‌وتابی مشابه هستند. مسلم است که اپل نیز نمی‌خواهد از این قاعده عقب بماند و روی طراحی منحصربه‌فرد خود کار می‌کند اما رویکرد این کمپانی در ارائه همراه‌های هوشمند خم شونده بسیار متفاوت است. با موبایلستان همراه باشید.

تلفن همراه خم شونده اپل با طراحی متفاوت خود چشم‌ها را می‌نوازد

مطالب مرتبط

در حالی که تلفن همراه هوشمند خم شونده گلکسی F به سمت داخل خم می‌شود، تصور اپل از تلفن همراه هوشمند شامل دستگاهی است که به سمت بیرون خم شود. گفته شده است که ساخت این سری از همراه‌های هوشمند خم شونده ارزان‌تر و البته راحت‌تر است اما بدنه دستگاه حجیم‌تر و بدنماتر می‌شود.

رئیس مرکز نوآوری طراحی سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده است که کمپانی اپل به‌احتمال‌زیاد بر روی ساخت تلفن همراه هوشمند خم شونده به سمت بیرون کار می‌کند. او بر این باور است که سامسونگ با طراحی ویژه خود نسبت به اپل تجربه بهتری را از تلفن‌های همراه هوشمند خم شونده به دست خواهد داد. با این حال بهتر است این قضاوت را بر عهده خود کاربران بگذاریم تا با حسن سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

واقعیت افزوده هدف بعدی کمپانی اپل خواهد بود

البته بهتر است که نفستان را برای دیدن جدیدترین تلفن همراه هوشمند خم شونده آیفون در سینه حبس نکنید زیرا بر اساس شواهدی که به دست ما رسیده است، این آیفون خم شونده تا قبل از سال 2020 میلادی به بازار راه پیدا نخواهد کرد و تا آن زمان نیز بسیاری از چیزها قطعاً تغییر کرده است.


بیشتر بخوانید

۱
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

یک دیدگاه

  • Avatar صادق
    ۳۰ دی ۱۳۹۷

    عالی بود

مطلب پیشنهادی