اخبار

مشکل اتصال به دیتا سلولار با به‌روزرسانی iOS 12.1.1

اگر به خاطر داشته باشید در حدود دو هفته پیش، بعدازاین که اپل به‌روزرسانی iOS 12.1.1 را منتشر کرد، برخی از کاربران آیفون در رابطه با از دست دادن اتصال دیتا سلولار شکایت کردند. در طی هفته گذشته، زمانی که اپل iOS 12.1.2 را عرضه کرد، این به‌روزرسانی شامل برطرف سازی نقصی بود که موجب از دست دادن اتصال به شبکه تلفن همراه کشور ترکیه در تلفن‌های همراه آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS Max می‌شد. با موبایلستان همراه باشید.

iOS 12.1.2

مطالب مرتبط

هم‌اکنون اطلاعات به‌دست‌آمده حاکی از آن هستند که iOS 12.1.2 موجب بروز مشکلات اتصال جدیدی برای کاربران آیفون در کشورهای متعدد شده است. یکی از کاربران توییتر در میامی اظهار داشته است که بعد نصب iOS 12.1.2 اتصال دیتا سلولار خود را ازدست‌داده است. او حتی تنظیمات شبکه و تلفن همراه خود را نیز از نو برنامه‌ریزی کرده است اما هیچ بهبودی ایجاد نشده است. او همچنین سیم‌کارت را درآورده و دوباره جا زده است ولی همچنان جوابی دریافت نکرده است و تلفن هوشمندش همچنان دیتا سلولار دریافت نمی‌کند. کاربری از ایرلند نیز بعد از به‌روزرسانی آیفون 7 خود به iOS 12.1.2 با این مشکل مواجه شده است و اخطار “No Service” برای او نمایان شده است.

گزارش‌هایی ازاین‌دست از سراسر جهان به گوش می‌رسد و همان‌طور که اشاره کردیم، تنها به آیفون‌های 2018 محدود نیست. البته توییت‌های دریافت شده نشان می‌دهد که کاربران ایالات‌متحده بیش از بقیه از این مشکل رنج می‌برند. پس اگر شما نیز یکی از مدل‌های آیفون رادارید که بعد از نصب iOS 12.1.2 با خطای اتصال به دیتا سلولار مواجه شده است، از ارائه iOS 12.1.3 در طی هفته جاری شگفت‌زده نشوید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا