اخبار

کمپانی اپل دستور کاهش ده درصدی تولید را صادر کرد

کمپانی اپل این روزها زمان بسیار سختی را در بازار تلفن‌های همراه هوشمند می‌گذارند و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا تولید آیفون‌های خود را اندکی کم‌تر کند. برنامه اصلی این کمپانی برای فروش 48 میلیون دستگاه در بازه زمانی ژانویه تا مارس و سپس کاهش آن به 43 میلیون هم‌اکنون دچار تغییر شده است و اپل تصمیم گرفته است تا با کاهش 10 درصدی برای تولید محصولات خود، عرضه آن‌ها را به 40 میلیون کاهش بدهد. با موبایلستان همراه باشید.

کمپانی اپل

مطالب مرتبط

منابع مطلع از این تصمیم کمپانی اپل اعلام کرده‌اند که این کمپانی از تولیدکنندگان قطعات خود خواسته است تا برای سه‌ماهه آینده تعداد کمتری از آیفون‌های جدید را تولید کنند. این درخواست قبل از اعلام برنامه‌های راهنمای روز دوم ژانویه اعلام شده است و انجام این کار به معنای آن است که اپل از علاقه کمتر مشتریان به خرید این تلفن‌های همراه هوشمند جدید آگاه بوده است. این بازنگری بر روی تولیدات سه تلفن همراه هوشمند آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مؤثر است.

البته جالب است بدانید که کاهش تولید سالیانه محصولات اپل در حدود 20 درصد است و این رقم در مقایسه با 52.2 میلیون تلفن همراهی که در اولین سه‌ماهه سال 2018 فروخته شده است، ذکر می‌شود. بااین‌حال این تغییرات مالی ممکن است به دلیل قیمت زیاد تلفن‌های همراه هوشمند جدید کمپانی اپل باشد و تأثیری بر روی سوددهی این کمپانی نداشته باشد. بااین‌وجود باید منتظر بود و دید که اپل برای تولید آیفون‌های سال 2019 خود چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا این کاهش عرضه به مدل‌های جدیدتر آیفون سرایت خواهد کرد یا خیر.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا