پایان کار آیفون SE

آیفون‌های اپل را می‌توان بزرگ‌ترین عناصر تغییر به سوی تلفن‌های همراه هوشمند امروزی دانست که در میان خوانندگان موبایلستان نیز طرفداران زیادی دارد ولی حتی بهترین محصولات این شرکت نیز باید در زمانی به پایان خود برسند و به همین دلیل نیز امروز با خبری جدید در خدمت شما هستیم. اپل به صورت رسمی اعلام کرد که تولید یکی از محصولات محبوب این شرکت یعنی آیفون SE به پایان کار خود رسیده است.

مطالب مرتبط

وقتی که اپل در ماه های اخیر محصولاتی مانند آیفون XS و XS مکس و XR را معرفی کرد، محصول آخری بحث برانگیزتر از سایر موارد بود زیرا با هدف عرضه یک محصول با قیمتی پایین‌تر از سایر مدل‌های آیفون طراحی شده بود. اگر این هدف برای شما اندکی آشنا به نظر می‌رسد باید بگوییم که بله، اپل پیش از این نیز چنین طرحی را پیاده کرده است و نتیجه آن به تولید آیفون SE بدل شده است.

به این ترتیب بر اساس برنامه اپل پس از 6 سال انتظار، سرانجام دوباره یک محصول ارزان قیمت توسط اپل عرضه شده است که می‌تواند کاربران چنین محصولی را به این شرکت بکشاند. با این شرایط باید گفت که پایان یافتن کار آیفون SE، رسما جایگزین آن به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد داشت.

البته مشکل اصلی کسانی هستند که به دنبال یک آیفون با ابعاد کوچک نمایشگر می‌گردند و این افراد باید با چنین نیازی خداحافظی کرده و نمایشگرهای دارای محدوده‌ای نزدیک به 5 اینچ را به عنوان پیشرفت جدید بپذیرند. نظر شما در این باره چیست و آیا حاضر هستید آیفون Xr را به‌عنوان جایگزین رسمی آیفون SE قبول کنید یا خیر؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی