شش مدل از ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل به ثبت رسیدند

اخباری که به‌تازگی به دست وب‌سایت موبایلستان رسیده است حاکی از آن است که کمیسیون اقتصادی اوراسیا به‌تازگی افشا کرد که اپل در حال کار بر روی نسل آینده ساعت‌های هوشمند برند خود است. در این میان 6 مدل از اپل واچ سری 4 به ثبت رسیده است که شماره مدل‌های آن‌ها به ترتیب A1977، A1978، A1975، A1976، A2007 و A2008 هستند.

مطالعه بیشتر

اپل به‌احتمال بسیار زیاد اندازه‌های 38 میلی‌متری و 42 میلی‌متری ساعت‌های هوشمند قبلی خود را در ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل جدید نیز تکرار خواهد کرد اما اندازه صفحه‌نمایش در آن به‌اندازه 15 درصد افزایش خواهد داشت و قطر آن‌ها 1.57 الی 1.78 اینچ خواهد بود که این رقم به ترتیب تا 1.5 و  1.65 اینچ نیز متغیر است. همچنین کناره‌های این ساعت‌های هوشمند برای حفظ اندازه کلی آن‌ها کوچک‌تر شده‌اند.

شش مدل از ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل به ثبت رسیدند

این شش ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل از سیستم‌عامل watchOS نسخه 5 استفاده می‌کنند که هنوز در مرحله پیش‌نمایش است و در آینده‌ای نه‌چندان دور به‌صورت رسمی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که از قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای watchOS نسخه 5 حالت واکی تاکی، دستیار هوشمند سیری، اعلانات، پادکست‌ها و حالت تمرین جدید است که جذابیت دنیای ساعت‌های هوشمند اپل را بیش‌ازپیش افزایش خواهد داد.

در رابطه با تاریخ عرضه این ساعت‌های هوشمند سری 4 اپل هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده است اما با در نظر گرفتن این نکته که سری 3 ساعت‌های هوشمند اپل در ماه سپتامبر رونمایی و عرضه شد، انتظار می‌رود که دعوت اپل از اصحاب رسانه برای رونمایی از این گجت‌ها در طی هفته آینده آغاز شود. همچنین انتظار می‌رود که سه‌گانه تلفن‌های همراه هوشمند جدید اپل نیز در همین ماه و به‌صورت همزمان با این ساعت‌های هوشمند ، رونمایی شوند.

نمایش قدرت اپل با یک نشست نه چندان ویژه

بیشتر بخوانید

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟