اخبار

اپل واچ سری 6 فاقد هرگونه نمایشگر ارتقایافته است

شرکت اپل قصد دارد در سال جاری همزمان با رونمایی خانواده آیفون 12 که برنامه ریزی شده در چهار مدل رونمایی شوند، از نسل جدید ساعت اپل واچ با نام اپل واچ سری 6 رونمایی کند. ساعتی که بعید است در طراحی ظاهری اختلاف بسیاری با نسل پیشین داشته باشد.

تاکنون با شایعات مختلفی درباره اپل واچ سری 6 رو به رو بودیم اما به تازگی کاربر @L0vetodream توییتر یکی از آشکارسازان صنعت، اطلاعات جدیدی پیرامون ساعت نسل جدید اپل فاش کرده است. او بیان داشت شرکت کوپرتینویی قصد دارد همچنان صفحه نمایش JDI را برای ساعت Apple Watch S6 بهره گیرد.

تغییر نمایشگر اپل واچ سری 6 بزرگ نیست

بنابراین هرگونه تغییر قابل توجهی برای نمایشگر اپل واچ سری 6 بعید است. هنگامی که اپل ساعت اپل واچ سری 5 را معرفی کرد، در مقایسه با اپل واچ سری 4 ارتقا چشمگیری صورت گرفت و ما شاهد نمایشگر کم حاشیه و بزرگ‌تر بودیم. اما قرار نیست امسال چنین تغییری را مشاهده کنیم. در اخبار گذشته ادعا شده که اپل از پنل micro LED برای اپل واچ سری 6 بهره خواهد گرفت اما توییت جدید کاربر @L0vetodream این موضوع را تایید نمی‌کند و شرکت JDI همچنان از شرکا اپل برای تامین پنل صفحه نمایش اپل واچ نسل جدید است.

بنابراین همچنان در ساعت آینده باید شاهد پنل OLED باشیم که چندان نمایشگر نامطلوبی نیست و گزینه ایده آلی برای ساعت اپل است. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک شاهد معرفی تازه وارد اپل باشیم.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟