اخبار

اپل شایعات تاخیر جزئی در عرضه آیفون 12 را تایید کرد!

اپل شایعات تأخیر جزئی در عرضه آیفون 12 را تأیید کرد! لوکا ماستری، مدیر مالی ارشد این شرکت گفت‌، در حالی که سال گذشته اپل فروش نسل جدید آیفون را در اواخر ماه سپتامبر (مهر ماه) شروع کرد و همچنین کوپرتینویی‌ها انتظار دارند که گوشی‌های هوشمند آیفون با تاخیر صورت گیرد، در سال 2020 عرضه پروژه‌های این شرکت “چند هفته بعد” در دسترس خواهد بود. همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

مدتی است که ما با شروع امسال شایعات مربوط به تأخیر افتادن در عرضه‌‌ی گوشی‌های هوشمند در حمل و نقل خانواده آینده آیفون 12 را شنیده‌ایم، ‌در مقایسه با زمان های عرضه قبلی اپل دلیل این اتفاق نیز بخاطر همه‌گیری کرونا ویروس است که باعث بسته شدن کارخانه‌ها شده است. این قضیه خیلی بزرگ نخواهد بود، اما داستان را تا چند هفته تغییر می‌دهد‌ و بسیاری از کمپانی‌ها در زمینه‌ی فناوری تحت تاثیر قرار می‌گیرند. امروز اپل طی جریان ارائه‌ی گزارش مالی خود برای سومین دوره مالی سال 2020 (همچنین به عنوان سه ماهه دوم تقویم شناخته می شود)،این موضوع را تائید کرده است. لوکا ماستری،مدیر مالی ارشد این شرکت گفت‌،در حالی که سال گذشته اپل فروش نسل جدید آیفون را در اواخر ماه سپتامبر (مهر ماه) شروع کرد و همچنین کوپرتینویی‌ها انتظار دارند که گوشی‌های هوشمند آیفون با تاخیر صورت گیرد. در سال 2020 عرضه پروژه های این شرکت “چند هفته بعد” در دسترس خواهد بود.

تصاویر جدیدی از پنل‌ های نمایشگر آیفون ۷ لو رفت !

اپل شایعات تاخیر جزئی در عرضه آیفون 12 را تایید کرد!

ظاهراً انتظار می‌رود که این نتایج بر نتایج سه ماهه بعدی یعنی فصل سوم تقویم را تحت تأثیر قرار دهد، زیرا مدل‌های جدید کاملاً آن را از دست می‌دهند، در برخی از شایعات گفته می‌شود که رونمایی از آیفون‌‌های جدید اپل در این مرحله قبل از پایان ماه سپتامبر (مهر ماه) صورت نمی‌گیرند. طبق برخی شایعات گذشته‌، آیفون‌های جدید همچنان طبق معمول می‌توانند در ماه سپتامبر رونمایی شوند، اما احتمال عرضه‌ی آن‌ها در ماه اکتبر (مهر ماه) را افزایش می‌دهد. اما لوکا ماستری مدیر مالی ارشد این شرکت، در مورد زمان رونمایی آیفون‌های جدید حرفی به میان نیاورد. دیروز در تماس با شرکت‌های مختلفی که قطعات مورد نیاز آیفون‌ها را به عهده داشتن‌، به این موضوع اشاره کردن که امکان تاخیر در عرضه‌ی این محصولات وجود خواهد داشت که یکی این قطعات می‌توان به کوالکام اشاره کرد. به احتمال زیاد آیفون 12 در چهار مدل روانه بازار شود. همچنین هنگام صحبت از تاخیر جزئی از راه اندازی تلفن پرچم دار که کمپانی اپل با آن درگیر شده است(با تهیه مودم به اپل)درباره چیز مشابهی اشاره کرد.

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید مدتی است که ما با شروع امسال شایعات مربوط به تأخیر افتادن در عرضه‌‌ی گوشی‌های هوشمند در حمل و نقل خانواده آینده آیفون 12 را شنیده‌ایم،‌در مقایسه با زمان های عرضه قبلی اپل دلیل این اتفاق نیز بخاطر همه‌گیری کرونا ویروس است که باعث بسته شدن کارخانه‌ها شده است طبق برخی شایعات گذشته‌،آیفون‌های جدید همچنان طبق معمول می‌توانند در ماه سپتامبر رونمایی شوند،اما تا حدودی عرضه‌ی آن‌ها در ماه اکتبر(مهر ماه) را افزایش می‌دهد. اما لوکا ماستری مدیر مالی ارشد این شرکت،در مورد زمان رونمایی آیفون‌های جدید حرفی به میان نیاورد.

اپل و هزینه های تحقیق و توسعه

دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟