اخبار

اپل از ایموجی‌های جدیدی که به سیستم عامل iOS 14 مربوط می‌شوند رونمایی کرد!

اپل کمپانی معروف و محبوب از ایموجی‌های جدیدی که به سیستم عامل iOS 14 مربوط می‌شوند رونمایی کرد. همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

17 ژوئیه (27 تیر) که روز جهانی ایموجی است و اپل این نمایشگاه را با نمایش دسته‌ای از ایموجی‌های جدید که در اواخر پاییز امسال با انتشار iOS 14 در دسترس کاربران جهان قرار خواهد گرفت، اعلام کرد. 13 نسخه جدید شامل نمادی برای پرنده Dodo، عروسک‌های تودرتو، پیناتا و تاماله است.

همچنین ژست دست ایتالیایی (حرکت دست جدید) بومرنگ، نینجا و سکه‌ای وجود دارد که “آنها دیوانه” را با اسم 2020 و عقاب طاس در وسط می‌خواند.ما همه روزه بیشترین چیزی که در هنگام چت از آنها استفاده میکنیم ایموجی‌ها هستن پس این ایموجی‌های جدید جذابیت خاص خودشان را برای کاربران دارند.

اپل از ایموجی‌های جدیدی که به سیستم عامل iOS 14 مربوط می‌شوند رونمایی کرد!

اپل همچنین نمادهایی را برای قلب و ریه‌های آناتومیک و همچنین یکی از سمبل‌ها، نماد چای حباب اضافه می‌کند.
علاوه بر این، در iOS 14 پیش بینی می‌شود که سبک‌های جدیدی از ماسک صورت و گزینه‌های رنگی برای ایموجی‌ خود ارائه دهد، که همچنین برای استفاده به عنوان برچسب در آی مسیج در دسترس خواهد بود.و خود این ایموجی‌‌ها جذابیت استفاده از گوشی آیفون را دو چندان می‌کند.

اپل از ایموجی‌های جدیدی که به سیستم عامل iOS 14 مربوط می‌شوند رونمایی کرد!

همانطور که در این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید اپل از ایموجی‌های جدیدی که به سیستم عامل iOS 14 مربوط می‌شوند رونمایی کرد 17 ژوئیه (27 تیر) که روز جهانی ایموجی است و اپل این نمایشگاه را با نمایش دسته‌ای از ایموجی‌های جدید که در اواخر پاییز امسال با انتشار iOS 14 انتشار کرده و اکنون در دسترس کاربران جهان قرار خواهد گرفت.

راه‌یابی ایموجی‌ها به کروم دسکتاپ + آموزش نحوه فعال‌سازی

دیگر مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟