بازی Battlefield 1 هم از پرداخت درون برنامه ای و پک هایی برای نقشه های اضافه بهره می برد

24 خرداد 1395

سری بازی Battlefield طی سال های اخیر، از دو ویژگی پرداخت درون برنامه ای  و پک های مختلف برای نقشه های جدید پشتیبانی می کرده و بنابر توضیحات ارائه شده از سوی کمپانی الکترونیک آرتز، همین روند قرار است در Battlefield 1 ادامه یابد.

اندرو ویلسون، مدیر عامل الکترونیک آرتز به تازگی به صحبت با سرمایه گذاران این کمپانی ناشر آمریکایی پرداخته و می گوید الکترونیک آرتز همواره هنگام ساخت عناوین خود به این موضوع فکر میکند که چطور قادر به ارائه تجربه بهتری به گیمرها است. بنابراین با ارائه محتویات بیشتر و پولی، می توان تجربه ای ارتقا یافته در اختیار حداقل بخشی از گیمرها گذاشت،

ویلسون به گیمرهایی که قرار است بتلفیلد ۱ را خریداری کنند اطمینان داده سیستم میکروترنسکشن و ماکروترنسکشن (بسته های پولی گران قیمت) دقیقا مثل سابق کار می کند و قرار نیست تفاوتی در آن به وجود آید. بنابراین می توان منتظر ارائه پک هایی پولی بود که با خرید آنها، تجهیزات بیشتری در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

مضاف بر این، مثل همیشه می توان منتظر بسته های الحاقی بود که نقشه های بیشتری به بازی اضافه می کنند که احتمالاً ۱۵ دلار ارزش داشته و در طول یک سال، در دسترس قرار می گیرند. الکترونیک آرتز می گوید تجربه ای موفقیت آمیز از میکروترنسکشن های عناوین قبلی Battlefield و نیز بازی هایی مانند FIFA Ultimate Team و Madden Untilmate Team به دست آورده و به همین دلیل، به درخواست مخاطبان و نه به خاطر کسب درآمد بیشتر، بسته های پولی جدیدی به بازی می افزاید.

RollerCoaster Tycoon کلاسیک برای اندروید و iOS عرضه شد

حقیقت امر این است که این موضوع جای تعجب زیادی نداشت و با توجه به تجارت جدیدی که الکترونیک آرتز به آن متوسل شده افزودن میکروترنسکشن به Battlefield چندان غافلگیرکننده نبود. تا زمانی که گیمرها حاضر باشند بابت محتویاتی که باید در نسخه اصلی بازی قرار می گرفت پول بپردازند، طبیعتا کمپانی های بزرگ این صنعت هم دست از ارائه آنها برنخواهند داشت.

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی