بلک‌بری KEY2 LE میان رده‌ای با صفحه کلید فیزیکی

بلک‌بری KEY2 LE میان رده‌ای با صفحه کلید فیزیکی

خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند که آخرین تلفن همراه هوشمند بلک‌بری به نام KEY2 در نوع خود بسیار منحصربه‌فرد است و نظر بسیاری از کاربران به آن جلب شده است اما نمی‌توان گرانی و قیمت زیاد این همراه هوشمند را فراموش کرد. بااین‌حال به نظر می‌رسد که تلفن همراه هوشمند جدید این کمپانی که با نام KEY2 LE شناخته می‌شود به‌منظور تصحیح خطاهای قیمتی نسخه قبلی خود ساخته شده است و سخت‌افزاری مشابه را باقیمتی بسیار کمتر عرضه خواهد کرد.

مطالب مرتبط

چنانچه می‌دانید، اطلاعات مرتبط با این تلفن همراه هوشمند بسیار زیاد است و هم‌اکنون در تکمیل این اطلاعات کمپانی بلک‌بری اعلام کرده است که قصد دارد تا KEY2 LE را به‌عنوان نسخه‌ای لایت یا سبک شده از همراه هوشمند KEY2 در کنفرانس IFA سال 2018 میلادی رونمایی کند.

بلک‌بری KEY2 LE میان رده‌ای با صفحه کلید فیزیکی

البته یک خبر خوب برای هواداران محصولات شرکت بلک‌بری این است که KEY2 LE خوشبختانه بسیاری از قابلیت‌ها و ویژگی‌های KEY2 را در خود دارد و سخت‌افزار و نرم‌افزارهای این دو محصول نزدیکی بسیار زیادی به یکدیگر دارند. همچنین بر اساس اطلاعات منتشرشده، تاریخ عرضه این تلفن همراه هوشمند در کمتر از یک هفته آینده خواهد بود و به‌این‌ترتیب بسیار مشتاق هستیم که بدانیم آیا KEY2 LE به‌عنوان بهترین میان رده برخوردار از صفحه کلید فیزیکی QWERTY سال 2018 میلادی خواهد بود یا خیر.

البته هنوز در رابطه باقابلیت‌های نهایی، برچسب قیمتی مدنظر و رنگ‌های قابل عرضه برای این همراه هوشمند صحبتی به میان نیامده است و باید برای دانستن تمامی اطلاعات مرتبط با این گجت اندکی صبر کنیم.

بلک بری مرکوری ؛ مجهز به اندروید نوقا و احتمالا کیبورد فیزیکی رویت شد

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی