در پشت صحنه تلگرام چه می گذرد؟
تلگرام از نگاهی دیگر

جادوبی از پشت صحنه تلگرام می گوید

شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های اینترنتی این روزها به یکی از پر استفاده‌ترین ابزارهای روزانه مردم در سراسر جهان تبدیل شده‌اند. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از این پیام رسان‌ها که توانست در کمتر از سه سال نظر مخاطبان زیادی را در ایران به خود جلب کند، پیام رسان تلگرام بوده است.

در زمانی اندک پس از توسعه‌ی تلگرام، این پیام‌رسان توانست قابلیت‌های گسترده‌ی خود را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر به دنبال ارتباط کسب‌وکارتان با سایر کسب‌وکارها باشید یا به دنبال ارتباط کسب‌وکارتان با مشتری باشید، تلگرام می‌تواند بستری مناسب برای شما باشد. اما چگونه کانال ارتباطی خود را در تلگرام مدیریت کنیم؟
شما می‌توانید با استفاده از «جادوبی» فعالیت‌های بازاریابی‌ و محتوای کانال ارتباطیتان را در تلگرام رصد کنید. با سلیقه مشتریان بیشتر آشنا شوید و بیش از گذشته محبوب آن‌ها گردید. علاوه بر این، امکان ایجاد داشبوردهای مدیریتی را به همراه پشتیبانی از منابع داده متنوع از جمله تلگرام را برای کاربران فراهم می‌کند. جادوبی با اشرافی که بر فضای تلگرام دارد، قادر است محتوای کانال‌های تلگرامی ایرانی را در بازه‌های زمانی مطلوب (مثلا هفتگی) مورد بررسی قرار دهد. بررسی اخیر جاودبی نشان می‌دهد بهترین زمان قرارگیری پست در کانال‌های تلگرامی برای بازدید بیشتر مخاطبان در ساعات 18 الی 23 است.
برای بررسی تکمیلی، جادوبی، اینفوگرافیک زیر را در ادامه ارائه می‌کند.

 


انتشار محتوا:اخبار رسمیمطلب پیشنهادی