جعبه‌گشایی مدادرنگی 100 رنگ لیرا آلمان در ایران!

جعبه‌گشایی مدادرنگی 100 رنگ لیرا آلمان در ایران!

بیش از 200 سال از قدمت لیرا می‌گذرد، مدادرنگی 100 رنگ لیرا توسط نماینده رسمی لیرا در ایران جعبه‌گشایی شده است.

سرچشمه‌های برند لیرا به سال 1806 میلادی باز می‌گردد. در آن موقع یوهان فروئشایس تولید مداد را در کارخانه‌ای در نورمبرگ آلمان آغاز کرد. در سال 1868 نماد LYRA به عنوان یک برند ثبت شد. بیش از 200 سال از قدمت لیرا می‌گذرد، سال 2004 این برند با فیلا ایتالیا ادغام شد و حاصل آن تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم‌تحریر دنیا با بیش 6500 پرسنل و 21 کارخانه در سرار دنیا است.

تنها نمایندگی رسمی این برند در ایران وب‌سایت تینو است که هم اکنون با جعبه‌گشایی مداد‌رنگی حرفه‌ای 100 رنگ لیرا در ایران، کار جدیدی را برای علاقه‌مندان رقم خواهد زد.

جعبه‌ی مدادرنگی 100 رنگ حرفه‌ای لیرا ، ارائه‌شده در ۷۸ طیف رنگی به همراه ست کامل ۸ عددی مدادهای گچی با سختی‌های مختلف، ست سه عددی مدادهای آبرنگی خاکستری لیرا، دو عدد محوکن، تراش دوقلوی فلزی، پاک‌کن خمیری، چاقو با دسته‌ی چوبی و سنباده در یک جعبه‌ی چوبی دست‌ساز بسیار زیبا آماده عرضه است.

اگر به دنبال هدیه ای خاص و ناب برای یک هنرمند هستید از مدادرنگی 100 رنگ لیرا غافل نشوید

مداد رنگی گرد با کیفیت بسیار بالا برای کارهای هنری استفاده می‌شود. بدنه این مداد رنگی از بهترین جنس چوب سدر واقعی ساخته شده است و دقیقا رنگی را تولید می‌کند که در نوک مداد مشاهده می‌شود. رنگ این مداد دائمی، مقاوم دربرابر آب و نور است و دارای رنگ‌دانه‌های غنی است.

علاقه‌مندان برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول می‌توانند به صفحه رسمی تینو مراجعه کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمیمطلب پیشنهادی