• خانه
  • اخبار
  • نگاهی به 5 پیشرفت مهم در گلکسی نوت 10 سامسونگ
۷ دلیل برای خرید وسایل خانه بازی کودک از فروشگاه اینترنتی شهر کودک
چرا وسایل خانه بازی کودک خود را از شهر کودک تهیه کنیم؟

۷ دلیل برای خرید وسایل خانه بازی کودک از فروشگاه اینترنتی شهر کودک

فروشگاه اینترنتی شهر کودک در زمینه فروش وسایل خانه بازی (مجموعه بازی پلی اتیلن، تاب و سرسره و ...) فعال است و از ابتدای سال ۹۶ تا به امروز توانسته به ۳۵۰۰ مشتری در سراسر ایران خدمات‌رسانی کند و علاوه بر اشتغال‌زایی برای جوانان از حامیان موسسه خیریه کهریزک است.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی شهر کودک، این فروشگاه که در زمینه فروش وسایل خانه بازی از جمله وسایل بازی پلی اتیلن، تاب و سرسره کودک و سایر تجهیزات فعال است تاکنون توانسته به ۳۵۰۰ مشتری در سراسر ایران خدمات‌رسانی کند.

فاطمه مبشر، مدیر فروشگاه اینترنتی شهر کودک، به این سوال که چرا وسایل خانه بازی خود را از شهر کودک تهیه کنیم؟ با این ۷ دلیل پاسخ داده است:

  1. بخشی از درآمد حاصل از فروش وسایل خانه بازی کودک در شهر کودک به موسسه خیریه کهریزک اهدا می‌شود.
  2. فروش بر اساس نیاز مشتری و فضایی که دارد انجام می‌شود.
  3. مشاوره پیش از خرید از اولویت‌های شهر کودک است و بنابراین چیزی که به کار خریدار نیاید به آنها پیشنهاد داده نخواهد شد.
  4. تمام وسایل خانه بازی و مهد کودک که در شهر کودک وجود دارد، دارای توضیحات و مشخصات فنی کامل از جمله سایز، وزن، کاربرد و … است!
  5. سفارشات در تهران به صورت رایگان ارسال می‌شود.
  6. شهر کودک مورد مورد تایید بیش از ۳۵۰۰ مشتری از سراسر ایران است.
  7. می‌توان خرید خود را به صورت اقساطی از شهر کودک انجام داد!

به گفته فاطمه مبشر، مدیر فروشگاه اینترنتی شهر کودک یکی از عوامل اعتماد کابران به این سایت، صداقت در توضیح محصولات، در دسترس بودن بخش پشتیبانی، ارسال و تحویل به موقع سفارش به دست مشتریان است. در وب‌سایت و اینستاگرام شهر کودک [email protected] می‌توان تاییدیه‌های ارسال سفارشات و نظرات مشتریان را مشاهده کنید!

وی همچنین افزود مشتریان می‌توانند از دسته‌بندی‌های مختلف شهر کودک دیدن کنند، این دسته‌بندی‌ها شامل مجموعه بازی پلی اتیلن، میز و صندلی کودک، تاب و سرسره، تونل بازی، کلبه و چادر بازی، ترامپولین، شن بهداشتی و استخر شن، صخره نوردی، استخر توپ، کف پوش، دیوارپوش و ضربه گیر، پارک حفاظ کودک، الاکلنگ و راکر، شهر ترافیک، ماشین پایی و پدالی، سه چرخه، علائم راهنمایی و رانندگی، خانه مشاغل، آشپزخانه کودک است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند بر روی لینک زیر کلیک کنند:

مدیر فروشگاه اینترنتی شهر کودک در پایان تاکید کرد خرید وسایل خانه بازی کودک باید بر اساس نیاز، فضا و هدف مشخص انجام شود تا بچه‌هایی که برای بازی به این مراکز مراجعه می‌کنند لذت ببرند و زمان بیشتری را در این محیط صرف کنند تا در مقابل موسس خانه بازی هم بازگشت سرمایه مناسبی از خرید وسایل خانه بازی خود داشته باشد و بتواند علاوه بر کسب درآمد، کار خود را توسعه دهد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی شهر کودک و خرید وسایل خانه بازی کودک، می‌توانند به سایت آن به آدرس www.koodak.city مراجعه و یا با شماره تلفن 02177738621 تماس بگیرند.


انتشار محتوا:اخبار رسمیمطلب پیشنهادی