سمینار تخصصی بازاریابی بین المللی و صادرات در عصر دیجیتال برگزار می‌شود

سمینار تخصصی بازاریابی بین‌المللی و صادرات در عصر دیجیتال برگزار می‌شود

سمینار تخصصی بازاریابی بین‌المللی و صادرات در عصر دیجیتال در تاریخ 15 و 16 اسفند ماه 97 در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، به همراه چهار کارگاه تخصصی برگزار خواهد شد.

سمینار تخصصی بازاریابی بین‌المللی و صادرات در عصر دیجیتال با ارائه گواهینامه مورد تایید ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

امروزه استفاد از اینترنت و ابزارهای دیجیتال می‌تواند به بازاریابی و روابط عمومی در عرصه‌های بین‌المللی و صادرات کمک کرده و ورود به بازارهای بین‌المللی را تسهیل کند. 

این رویداد در تاریخ 15 و 16 اسفند ماه در مرکز جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و به همراه 4 کارگاه تخصصی و در راستای برگزاری موفق دو دوره سمینار مدیریت صادرات کالا و خدمات در دانشگاه تهران و 8 دوره جامع و پیشرفته دیجیتال مارکتینگ توسط موسسه کسب ناب (کارگروه سابق بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران) طراحی و با حمایت مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این سمینار تخصصی، کاربرد ابزارهای دیجیتال و اینترنت در بازاریابی بین‌المللی و صادرات مورد بررسی قرار خواهد گرفت و دانش و مهارت کافی برای استفاده از این ابزارها را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد داد.

بخشی از سرفصل‌های اصلی این رویداد شامل استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات دیجیتال در بازارهای بین‌المللی، استفاده از ابزارهای دیجیتال در تحقیقات بازار و هدف‌گذاری صادراتی، بلاکچین و ارزهای دیجیتال و کاربردهای آنها در صادرات است.

مجید کثیری مدیرعامل اخبار رسمی در این رویداد به عنوان سخنران به موضوع «روابط عمومی دیجیتال و نقش آن در بازارهای بین‌المللی» خواهد پرداخت و اثر روابط عمومی دیجیتال بر صادرات و اهمیت انتشار محتوا در رسانه‌های بین‌المللی را مطرح خواهد کرد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانند به لینک bit.ly/2BPzIKA مراجعه کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی

مطلب پیشنهادی