همکاری استارتاپ کادرو با اسنپ فود

قرارداد همکاری کادرو برای عکاسی از منوی غذای رستوران‌های مجموعه اسنپ فود 

سامانه آنلاین سفارش غذای اسنپ فود، برای عکاسی از غذای رستوران‌های سرویس‌دهنده خوب از خدمات سامانه آنلاین رزرو عکاس کادرو استفاده کرد. در این همکاری، استانداردهای عکاسی اسنپ فود با تیم اجرایی کادرو تهیه و تنظیم شد. 

به گزارش روابط عمومی کادرو، بزرگترین سامانه آنلاین درخواست غذا و فست فود، اسنپ فود، برای انجام پروژه‌های عکاسی غذا و رستورانی خود با کادرو قرارداد همکاری منقعد کرد. این همکاری برای عکاسی از غذاها و با رویکرد عکاسی زمینه سفید و تبلیغاتی انجام شد که یکی از بزرگترین سفارش‌های عکاسی است که تاکنون در کادرو به ثبت رسیده است. در مجموع این پروژه‌ها، زوایای عکس، رنگ و نور، محیط عکاسی و چیدمان آیتم ها از موارد حائز اهمیت طرفین بود.

عکاسی از غذا، یکی از زیرمجموعه های عکاسی تبلیغاتی و صنعتی است که در کادرو عکاسانی که متخصص این حوزه هستند با گذر از فیلتر های سختی چون حداقل ۲ سال تجربه عکاسی، تجهیزات عکاسی و نورپردازی کافی، روابط عمومی بالا، نظم و تسلط به نرم افزارهای ادیت و روتوش عکس،‌ مانند lightroom و photoshop، وارد تیم عکاسان حرفه ای کادرو شده اند.

کادرو «اولین سامانه آنلاین درخواست عکاس» در ایران است که تاکنون موفق به جذب سرمایه‌گذاری روی پلتفرم خود شده است. خدمات کادرو به شکل آنلاین بوده و کاربران می‌توانند با توجه به منطقه جغرافیایی و نیاز خود، نزدیک‌ترین عکاس به محدوده خود را برای عکاسی رزرو کنند. گفتنی است که خدمات کادرو از یک ساعت عکاسی شروع و تا هفت ساعت قابل تهیه است. همچنین کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود، درخواست کند تا همه فریم‌های عکاسی شده به او تحویل شود.

کادرو به تمام کاربران خود سرویس ویرایش نور و رنگ عکس و کنترل کیفیت عکس‌های گرفته شده را ارائه می‌دهد. همچنین برای حفظ حریم خصوصی کاربران، تمام عکس‌ها توسط کارشناس خانم کنترل می‌شوند و در حفظ و نگهداری آنها در گالری آنلاین شخصی کاربران، از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های امنیتی استفاده می‌شود. 

 


انتشار محتوا:اخبار رسمیمطلب پیشنهادی