هتل بین المللی قصر طلایی مشهد پیشگام در ارائه خدمات الکترونیک بین‌المللی

هتل بین‌المللی قصر طلایی مشهد پیشگام در ارائه خدمات الکترونیک بین‌المللی

هتل بین‌المللی قصر طلایی مشهد توانسته است امکان پرداخت وجه از طریق مسترکارت، ویزا کارت و PayPal را برای مهمانان هتل فرآهم آورد.

به گزارش روابط عمومی هتل بین المللی قصر طلایی مشهد، این هتل بین‌المللی توانسته است امکان پرداخت وجه از طریق مسترکارت، ویزاکارت و PayPal را برای میهمانان هتل خود فرآهم آورد.

هتل بین المللی قصر طلایی اخیرا به عنوان اولین هتل ایرانی در تنها سامانه بین‌المللی هتل‌های حلال پذیرفته شد. این هتل که عضویت معتبرترین سامانه بین‌المللی رزرواسیون Booking.com را نیز دارا است، از این پس پرداخت وجه از طریق خدمات الکترونیک بین‌المللی را نیز خواهد داشت.
به کمک این قابلیت منحصر به فرد، پرداخت میهمانان این هتل از اقصی نقاط دنیا توسط تمامی کارت‌های معتبر بانکی میسر است.

این هتل با بهره‌گیری از هنر معماری منحصربه فرد مرحوم سزاوار بندی و با استفاده از تجربه بسیار او در امر هتلداری در سطح بین‌المللی طراحی شد و اجرای آن پس از او با طراحی چشمگیر و توانایی بسیار امیر سزاوار براساس استانداردهای روز دنیا ادامه یافت و سرانجام در روز عید سعید فطر سال 1389 مصادف با نوزدهم شهریور ماه همان سال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با آکادمی‌ هتلداری هتل بین‌المللی قصر طلایی به شماره 05138038 تماس بگیرند و یا به نشانی مشهد، میدان بسیج، بین امام رضای ۳۴ و ۳۶، هتل بین‌المللی قصر طلایی مراجعه کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمیمطلب پیشنهادی