• خانه
  • اخبار
  • Call of Duty: Black Ops 3 به ابزاری برای مادسازی مجهز خواهد شد

Call of Duty: Black Ops 3 به ابزاری برای مادسازی مجهز خواهد شد

از زمانی که بازی Call of Duty: Black Ops 3 عرضه شد، شایعاتی درباره انتشار ابزاری برای مادسازی از سوی استودیوی Treyarch به گوش می رسید. حالا به نظر می رسد که این ابزار آماده شده و بزودی در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

 

سزار استسنی، مدیر توسعه استودیوی Treyarch که معمولا با نام کاربری @pcdev در وب سایت توییتر شناخته می شود، چند ساعت پیش در اکانت توییتر خود تایید کرد که اکثر کارهای مربوط به توسعه این قابلیت انجام شده اند و بزودی در فاز آلفای محدود در دسترس قرار خواهند گرفت.

 

جدا از ابزار مادسازی برای Call of Duty: Black Ops 3، استسنی به ادیتوری برای نقشه های بازی نیز اشاره کرده و گفته که از زمانی که آخرین بار چنین قابلیتی از سوی Treyarch توسعه داده شد، تغییرات بسیاری به خود دیده است. استودیوی Treyarch پیش تر برای عنوان Call of Duty: Black Ops ابزار مادسازی عرضه کرده بود اما حتی آن بازی هم از ادیتور نقشه بی بهره بود.

 

برای آن دسته از افرادی که ممکن است به یاد نیاورند، باید گفت که ادیتور نقشه آخرین بار ۸ سال پیش و در نسخه World at War سری بازی Call of Duty عرضه شد و پس از آن دیگر شاهد افزوده شدن چنین قابلیتی نبوده ایم. اما Treyarch برنامه های بزرگی برای عنوان جدید و بسیار پرفروش خود دارد و می خواهد که بیش از پیش، درآمدزایی آن را تضمین نماید.

 

تاریخ شروع فاز آلفای مادسازی برای Black Ops 3 کماکان نامشخص است اما با توجه به اینکه Treyarch از نوامبر سال پیش مشغول توسعه آن بوده، بعید است که لازم باشد زمان زیادی منتظر بمانیم. بازی Call of Duty: Black Ops 3 در حال حاضر روی ۵ پلتفرم پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، اکس باکس ۳۶۰، اکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی