• خانه
  • اخبار
  • موتورولا اولین گوشی دارای دوربین چهارگانه خود را معرفی کرد
Check out these images of Motorola's first quad camera smartphone

موتورولا اولین گوشی دارای دوربین چهارگانه خود را معرفی کرد

موتورولا در حال حاضر تلاش می‌کند تا خود را به جمع شرکت های سازنده‌ی برتر نزدیک کند و تا حدی موفق عمل کرده است. ما این روزها شاهد خبرهای دلگرم کننده‌ای از این شرکت هستیم که موبایلستان آن ها را پوشش داده است. بر اساس این خبرهای شاهد تغییر زبان طراحی، افزودن قابلیت های جدید و بسیاری از پیشرفت های دیگر در مورد این شرکت بودیم.

موتورولا اولین چهار چشم خود را معرفی می‌کند

همین هفته‌ی پیش بود که شرکت موتورولا از اولین اسمارت فون خود که دارای یک دوربین سه گانه‌ی پشتی بود رونمایی کرد، این دستگاه P 40 Power  یا P 40 Note نام دارد. اما این پایان ماجرا نیست و موتورولا امروز از یک اسمارت فون دیگر رونمایی می‌کند، این کمپانی امروز اولین اسمارت فون خود را که دارای یک دوربین چهارگانه است رونمایی می‌کند.

مطالب مرتبط:

زمان آماده به کار نکسوس ۵ بعد از نصب اندروید M به شدت افزایش می یابد.

یکی از منتشر کننده های عمومی‌‌ (OnLeaks)  امروز CAD  رندری از دستگاه جدید موتورولا منتشر کرده است که طراحی آن را فاش می‌کند. این دستگاه از یک طراحی متفاوت و شیک بهره می‌برد. در قسمت جلوی دستگاه شاهد یک نمایشگر 6.2 اینچی هستیم که از طراحی ناتچ بهره می‌برد. و در قسمت پایین آن نام کمپانی موتورولا مانند اغلب مدل های آن ثبت شده است.

بر روی پنل پشتی این دستگاه یک دوربین چهارگانه درست در مرکز تعبیه شده است که جند میلی متری از پشت آن بالاتر قرار کرفته است و درون یک مستطیل از پشت دستگاه جدا شده‌اند. همانطور که بر روی پشت این دستگاه شاهد هستیم یکی از لنز های این دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی است (این روزها در گوشی های جدید یافت می‌شود).

این دستگاه در حدود 8.8 میلی متر ضخامت دارد و طول و عرض آن 158.7 * 75 میلی متر می‌باشد. اینطور که به نظر می‌رسد حسگر اثر انگشت آن از قسمت پشتی به درون نمایشگر نقل مکان کرده است و رندرها نشان می‌دهند که موترولا جک 3.5 میلی متری هدفون را در این دستگاه حفظ کرده است. و ورودی شارژ از نوع C می‌باشد.

تأییدیه بلوتوث برای Moto E 2016 به ثبت رسید

بیشتر بخوانید:

 

مطلب پیشنهادی