• خانه
  • اخبار
  • Dark Souls III برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد + لینک دانلود

Dark Souls III برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد + لینک دانلود

سر انجام پس از مدت ها انتظار، جدیدترین نسخه از مجموعه پرطرفدار Dark Souls امروز یعنی ۱۲ آوریل منتشر شد. استودیو FromSoftware این بار نیز قصد دارد تا با فضای فانتزی و عجیب دنیای Dark Souls گیمرها را تسخیر کند.

 

بازی Dark Souls III که در سبک اکشن و نقش آفرینی طراحی شده، جدیدترین محصول استودیو FromSoftware و آخرین نسخه از مجموعه پرطرفدار Dark Souls است که در روز ۱۲ آوریل ۲۰۱۶ توسط همین استودیو و کمپانی نام آشنای BANDAI NAMCO برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

 

این نسخه نیز راه نسخه های پیشین این مجموعه را ادامه می دهد. بعد از اینکه روشنایی محو شد و دنیا رو به نابودی رفت، موجوداتی اهریمنی تر و عظیم الجثه تر به سرلغ شما خواهند آمد. در Dark Souls III با گیم پلی سریع تر و سیستم مبارزه ای قوی تر، شما پا به دنیایی می گذارید که تاریک تر و حماسی تر از نسخه های قبلی است.

شما باید با نهایت قدرت و استراتژی به سراغ دشمنانتان بروید، زیرا کوچکترین اشتباه در بازی، مرگ کاراکتر شما را به همراه خواهد داشت. یکی از جذابیت های سری Dark Souls، تنوع دشمنان و حرکت های آنهاست؛ به گونه ای که هر یک از این دشمنان، شیوه مبارزات خاص خود را دارند و همانند بازی پرطرفدار Bloodborne ، از پا در آوردن هر کدام از این باس ها، قلق خاص خود را دارد.

 

بازی از گرافیک فوق العاده ای بهره می برد و محیط های بازی در نهایت ظرافت طراحی شده اند. تیم گیم سنتر شاتل لند نسخه کرک شده این بازی را برای شما فراهم کرده که می توانید آن را از طریق این لینک دانلود کنید.

Call of Duty: Infinite Warfare، بیلبورد ورودی نمایشگاه E3 2016

 

مطلب پیشنهادی