DLC جدید بازی Liitle Big Planet 3 عرضه شد

10 فروردین 1395

سونی روز گذشته بسته الحاقی جدید برای بازی Little Big Planet 3 را عرضه کرد که شامل محتوای جدیدی بر اساس کارتون بسیار جذاب SpongeBob SquarePants می باشد و پای این فرنچایز پر طرفدار را به پلتفرم های PlayStation 3 و PlayStation 4 باز کرده است.

 

این DLC علاوه بر لباس های جدید Sackboy، چهار مرحله جدید را به بازی اضافه می کند که بر اساس کاوش های پر طرفدار باب اسفنجی طراحی شده اند.

 

در کنار باب اسفنجی پر طرفدار، بازیکنان می توانند به عنوان یکی از دوستان نزدیکش یعنی پاتریک ستاره، اختاپوس، سندی، گری حلزونه، آقای خرچنگ و یا دشمن ریز نقشش پلانگتون، او را در این ماجراجویی ها همراهی کنند.

 

این لباس های جدید را می توانید به صورت جداگانه و یا یک بسته که شامل SpongBob، Patrick، Mr. Krabs، Gary و Plankton می شود با قیمت ۵٫۹۹$ تهیه کنید.

 

کیت مرحله بازی نیز شامل لباس های Sandy و Squidward و ابزار های طراحی مراحل بازی با تم باب اسفنجی می شود که ۴٫۹۹$ قیمت دارد.

 

Little Big Planet 3، ساخت استودیوی Sumo Digital، یک بازی پازل-پلتفرمر و قسمت سوم از سری اصلی بازی های Little Big Planet است که در سال ۲۰۱۴ و به طور انحصاری برای کنسول های سونی یعنی PlayStation 3 و PlayStation 4 عرضه شد و از آن زمان تا کنون با تحسین منتقدان و کاربران بسیاری همراه بوده است.

little big planet
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی