اخبار

اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد!

اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد! همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

سرانجام دیروز گوگل تأیید کرد که گوگل پیکسل 4a در تاریخ 3 آگوست (۱۳ مرداد) عرضه خواهد شد و حتی این دستگاه نیز روز پنجشنبه رونمایی نخواهد شد. روز جمعه‌، دیلان روسل خود 9to5Google به دیده شدن گوگل پیکسل 5a اشاره کرد. این مورد در تغییر کد در پروژه منبع باز اندروید یا AOSP گوگل مشاهده شد. ما هنوز منتظر گوگل پیکسل 5 هستیم که ممکن است تا اواخر امسال منتشر نشود، اما اکنون می‌دانیم که 5a اکنون در حال توسعه است. تغییر کد ذکر شده از دستگاه‌های پیکسل 2 به همراه نسخه اندرویدی که آنها راه‌اندازی شده‌اند نام برد.

اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد!

پیکسل 4/4a برای اندروید 10 با علامت اختصاریه “Q” ذکر شده است. با این وجود، گوگل پیکسل 4a از نوع نسخه 5G در کنار گوگل پیکسل 5a در اواخر امسال‌، هر دو با اندروید R ارائه خواهند شد. اندروید جدید در کنار گوگل پیکسل 5 راه‌اندازی خواهد شد اما چه زمانی پیکسل 5a ظاهر خواهد شد؟ ما زمان دقیق آن را نمی‌دانیم‌،اما حدس ما این است که گوگل ممکن است این کار را از طریق چرخه راه‌اندازی پیکسل 5 همانند پیکسل 3a انجام دهد. ولی به سختی می‌شود حدس زد که پیکسل 5 در واقع چه شکلی خواهد بود و دارای چه ویژگی‌های منحصر به فردی نسبت به مدل‌های قبلی پیکسل خواهد داشت،و هنوز خیلی زود است که بدانیم پیکسل 5a چه نوع سخت افزاری یا ویژگی‌هایی دارد. پس ابتدا باید اول منتظر گوگل پیکسل 5 باشیم که وارد رونمایی شود و عرضه‌،سپس ما درباره گوگل پیکسل 5a و ویژگی‌های آن صحبت خواهیم کرد.

ممکن است پیکسل 5 دیگر پرچمدار به حساب نیاید

اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد! اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد!

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد سرانجام دیروز گوگل تأیید کرد که یک گوگل پیکسل 4a در تاریخ 3 آگوست (۱۳ مرداد) عرضه خواهد شد و حتی این دستگاه نیز روز پنجشنبه رونمایی نخواهد شد ما هنوز منتظر گوگل پیکسل 5 هستیم که ممکن است تا اواخر امسال منتشر نشود ،اما اکنون می‌دانیم که 5a اکنون در حال توسعه است.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟