اخبار

انتشار آپدیت جدید برای گجت پوشیدنی Fitbit Charge 4

بی شک فیت بیت را باید از برندهای مطرح تولیدکننده گجت پوشیدنی و دستبند تناسب اندام دانست. این شرکت به تازگی تصمیم گرفت تا آپدیت جدیدی را برای دستبند تناسب اندام Fitbit Charge 4 منتشر کند.

آپدیتی که قابلیت جدیدی را به محصول این برند می‌افزاید. یکی از اولین موارد آن Dynamic GPS است و افراد با کمک جی پی اس تلفن هوشمند می‌توانند این گجت را ردیابی مسیر کنند. این ویژگی نه تنها به استفاده جی پی اس داخلی نخواهد پرداخت، بلکه در عمر باتری دستگاه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

دیگر ویژگی Smart Wake نام داشته و عمدتا برای برنامه Alarms کاربردیست. این ویژگی موجب خواهد شد اگر در خواب عمیقی هستید، از آن بیدار نشده و ساعت هشدار را 30 دقیقه به عقب می‌اندازد.

آپدیت جدید و ویژگی‌های جالب برای فیت بیت شارژ 4

این بروزرسانی همچنین شامل تنظیم جدید Screen Time Out است که به شما امکان می دهد تنظیم کنید چه مدت صفحه نمایش Charge 4 پس از بیدار شدن روشن است. فریم ور جدید با شماره 1.96.29 شناخته شده و حجم بسیاری ندارد. بنابراین به سادگی می‌توان آن را از طریق اپلیکیشن اختصاصی دریافت کرد.

فیت بیت شارژ 4 در ماه‌های گذشته با طراحی بهبودیافته معرفی شد. مدلی که دارای ارگونومی بالایی بوده و تجربه کاربری خوبی هم می‌توان با آن داشت. فیت بیت در نظر دارد بزودی برای سایر گجت‌های پوشیدنی خود آپدیت نرم افزاری جهت بهبود عملکرد آنها منتشر کند.

این بروزرسان دردسترس عده معدودی قرار گرفته و برای انتشار گسترده باید چند روز را به انتظار نشست. البته اگر از دستبند تناسب اندام فیت بیت شارژ 4 برخوردار هستید.

رونمایی اوپو از گوشی هوشمند K7 5G

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟