اخبار

Fitbit Charge 3 یک بروزرسانی با ویژگی های Charge 4 دریافت می‌کند!

Fitbit Charge 3 با یک به روزرسانی به ویژگی‌های Charge 4 دست پیدا می‌کند. همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه نمایید.

مطالب مرتبط:

کاربران Fitbit Charge 3 اکنون با به روزرسانی نسخه 1.88.11 را دریافت خواهند کرد. که می‌توان آن را به عنوان یک به روزرسانی مهم در نظر گرفت. این به روزرسانی برخی از ویژگی‌های Fitbit Charge 4 را به ارمغان می‌آورد که مطمئنا تجربه کاربران را بهبود می‌بخشد. با بروزرسانی جدید می‌توانید بدون نیاز به باز کردن برنامه روی تلفن زنگ هوشمند Wake را از طریق خود دستگاه تنظیم کنید. دومین تغییر مهم زمان بندی صفحه است که به شما امکان می‌دهد مدت زمان طولانی تر صفحه را تنظیم کنید.

فیتبیت

برنامه Agenda در گروه باند به شما امکان می‌دهد رویدادها یا جلسات جدیدی را در تقویم خود تنظیم کنید در حالی که حالت خواب و DND در منوی تنظیمات سریع اضافه شده‌اند تا بتوانید آن‌ها را در پرواز تغییر دهید. سایر موارد اضافی شامل نمای ساعت جدید Fitbit Charge 3 در گالری ساعت و شش زبان جدید از جمله اندونزی، پرتغالی برزیل، چک، رومانیایی، روسی و لهستانی را در این به روزرسانی دریافت خواهید کرد.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، کاربران Fitbit Charge 3 اکنون با به روزرسانی نسخه 1.88.11 را دریافت خواهند کرد. که می‌توان آن را به عنوان یک به روزرسانی مهم در نظر گرفت. این به روزرسانی برخی از ویژگی‌های را به ارمغان می‌آورد که مطمئنا تجربه کاربران را بهبود می‌بخشد. با بروزرسانی جدید می‌توانید بدون نیاز به باز کردن برنامه روی تلفن زنگ هوشمند Wake را از طریق خود دستگاه تنظیم کنید. دومین تغییر مهم زمان بندی صفحه است که به شما امکان می‌دهد مدت زمان طولانی تر صفحه را تنظیم کنید.  نظرات خود را با ما کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید. اینستاگرام موبایلستان را با آخرین مطالب روز دنبال کنید.

نحوه بروزرسانی آیفون به سیستم عامل iOS 14

دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟