• خانه
  • اخبار
  • فورت نایت چه تاثیری بر فروش گلکسی نوت 9 خواهد داشت
فورت نایت

فورت نایت چه تاثیری بر فروش گلکسی نوت 9 خواهد داشت

همان‌طور که خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند، فورت نایت به‌عنوان یک بازی انحصاری برای گلکسی نوت 9 عرضه شد ولی این انحصار به‌سرعت در هم شکست. با این وجود باز هم به‌نظر می‌رسد که جوایز ویژه دارندگان نوت 9 در این بازی می‌تواند بر فروش این دستگاه تاثیرگذار باشد. بازی آنلاین فورتنایت برای اندروید در مراسم رونمایی از گلکسی نوت 9 توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد و سازنده این بازی از جانب کمپانی اپیک گیمز در این مراسم برای مدتی استیج را به خود اختصاص داده و در رابطه با اجرای این بازی بر روی گلکسی نوت 9 توضیح داد.

مطلب مرتبط

پول مجازی بازی فورتنایت، جایزه پیش‌خرید گلکسی نوت 9

نگاهی بر بازی فورت نایت fortnite و 15 نکته برای حرفه‌ای شدن در این بازی

فورت نایت اندروید به‌زودی برای همه دستگاه‌های اندرویدی عرضه خواهد شد

در این برنامه پس از رونمایی از فورتنایت نسخه اندروید، اعلام شد که در همکاری ویژه‌ای میان سامسونگ و اپیک گیمز تصمیم بر این شده است که این بازی برای مدت محدودی تنها بر روی دستگاه‌های سامسونگ اجرا شود و پس‌ازآن برای دیگر دستگاه‌های اندرویدی عرضه شود. البته پس از مدتی این دوره زمانی به پایان رسید و همه کاربران گجت‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید می‌توانستند این بازی را دانلود و نصب کنند. بااین‌حال شروع بازی فورتنایت برای همگان میسر نبود و تنها کسانی که از طریق دعوت‌نامه به نصب این بازی می‌پرداختند می‌توانستند آن را شروع کنند و در غیر این صورت در لیست انتظار قرار می‌گرفتند.

فورت نایت

بااین‌حال سامسونگ از عرضه انحصاری این بازی بسیار محبوب برای تبلیغ همراه هوشمند جدید خود استفاده کرد و البته این موضوع به اینجا ختم نشد و در پایان اعلام شد که کسانی که گلکسی نوت 9 را به‌صورت پیش‌فروش خریداری کنند، می‌توانند از خریدهای درون برنامه‌ای فورتنایت به ارزش 150 دلار بهره‌مند شوند. به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که سامسونگ برای فروش این تلفن همراه هوشمند کمپین‌های بسیار زیادی راه انداخته است.

اندروید Marshmallow فقط روی بیش از ۱ درصد دستگاه ها نصب شده است

همچنین متاثران فضای مجازی و جمعیت فورتنایت نیز به‌احتمال‌قوی به تبلیغ گلکسی نوت 9 در صفحات خود بپردازند و مبالغ بسیار خوبی را از سامسونگ در این رابطه دریافت کنند. البته به نظر می‌رسد که نتایج تمامی این تبلیغات بسیار مناسب بوده است و بسیاری از افراد در نظرسنجی‌های سامسونگ تصمیم به خریداری این غول 1000 دلاری گرفته‌اند.


مطالعه بیشتر

ویوو X23 با رم 10 گیگابایتی عرضه خواهد شد

ال جی ساعت‌های هوشمند جدید خود را در طول یک ماه آینده معرفی می‌کند

دوربین تکی نیرومند برای آیفون 6.1 اینچی

مطلب پیشنهادی