اخبار

Front Defense اچ تی سی بازی شوتر مختص هدست وایو

انتظار داشتیم که اولین بازی اچ‌تی‌سی برای هدست Vive یک بازی انقلابی باشد، اما این بازی هنوز از راه نرسیده ما را نامید می‌کند. بازی Front Defense توسط Fantahorn Studio توسعه داده شده و در واقع یک بازی شوتر در جنگ جهانی دوم است و شما باید در پشت کیسه‌های شنی با سربازان و سلاح‌های دشمنان خود مبارزه کنید. می‌توان گفت حداقل در نمایشی که از این بازی در کامپیوتکس به عمل آمد، هیچ تلاشی برای حل مشکل جابجایی های طولانی در واقعیت مجازی نشده بود.

البته نمی‌توان گفت این بازی سرگرم‌کننده نیست. حدود نیمی از اقدامات اولیه بازی، به راهنمای استفاده از دسته‌های حرکتی مربوط می‌شود. شما می‌توانید یک تفتگ با دست راست خود برداشته و آن را با دست چپ خود مسلح کنید. می‌توانید یک نارنجک بردارید و آن را نزدیک دندان‌های خود نگه‌داشته تا ضامن آن رها شود و سپس می‌توانید نارنجک را پرتاپ کنید تا منفجر شود. همچنین می‌توانید یک بازوکا بردارید و یک راکت را در آن قرار دهید. البته انجام این کارها در هنگان مبارزه با دشمنان همیشه ساده نیست.

 

htc vive

 

اما با این وجود در این نسخه نمایشی اشکال خاصی هم وجود نداشت. سرپا ایستادن و شلیک گلوله‌ باعث می‌شود زمان کافی برای قرار گرفتن پشت یک پوشش مناسب را داشته باشید. شرایط بازی به گونه‌ای است که برای یافتن یک مکان امن باید زمان نسبتا زیادی را صرف کنید.گفته شده که ممکن است یک حالت سخت‌تر نیز در بازی Front Defense ایجاد شود.

همچنین در صورتی که دشمنان را هدف بگیرید، نقاطی در بالای سر آن‌ها نمایان می‌شود که شاید فکر کنید آن‌ها دشمن شما نیستند. در حال حاضر به نظر می‌رسد این بازی یک طرح کلی ساده دارد و همانطور که اشاره شد شما باید پشت سنگرهای شنی پناه گرفته و به مقابله با دشمنان بپردازید. در هر صورت باید در نظر داشته باشیم که این بازی به عنوان اولین گام اچ‌تی‌سی در ایجاد یک بازی برای هدست واقعیت مجازی خود یعنی Vive است.

 

منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا