گلکسی  A90 به همراه فست شارژی سریعتر می‌آید

17 فروردین 1398
گلکسی  A90 به همراه فست شارژی سریعتر می‌آید

پیش از این خبرهای را حول گلکسی  A90 سامسونگ به عنوان یکی از جدیدترین دستگاه های سری A این شرکت در موبایلستان مورد بررسی قرار دادیم، با این حال امروز خبرهای مبنی بر اینکه این دستگاه از فست شارژ جدید سامسونگ بهره می‌برد.

گلکسی  A90 فست شارژ جدید سامسونگ را به همراه دارد

قرار است که گلکسی  A90 با فرم جدید به عنوان نسخه ی آزمایشی سامسونگ عرضه شود. گفته می شود که گلکسیA90  یک دوربین سلفی پاپ آپ دارد که اندازه‌ی آن بزرگتر شده و  سپس دوربین عقب را چرخانده و بعد از آن دوباره می چرخد تا بر سمت کاربر تمرکز کند و همچنین یک کلید  صدا دارد که امواج صوتی را از طریق صفحه نمایش انتقال داده و دیگر نیازی به اسپیکر جلو نیست.

مطالب مرتبط:

گلکسی  A90 طرحی متفاوت از سامسونگ

بنابراین، به نظر می رسد که طرح گلکسی A90 بسیار متفاوت است. اما آیا کاربرد آن نیز متفاوت است؟ طبق گفته مارتین وی، که ادعا می کند که صفحه نمایش آن 6.7 اینچی  است، CPU سری Snapdragon 700 ، یک دوربین سه گانه (48 + 8 + TOF)  و یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی با یک شارژ سریع  25 واتی است.

با توجه به این گفته ها، انتظار می رود که گلکسی A90 رتبه ای پایین تر از گلکسی S10 در رده گوشی های هوشمند سامسونگ داشته باشد، و نمی توان آن را پرچمدار دانست. البته باید اشاره کرد که این گوشی هنوز در مرحله ی آزمایش است که برای ارزیابی واکنش بازار به یک مفهوم طراحی جدید پیش از شروع یک دستگاه پرچمدار طراحی شده است، و یا راه دیگری است برای شرکت سامسونگ تا توانایی های مهندسی خود را به نمایش بگذارد.

دوربین فیلمبرداری گلکسی A90 قابلیت چرخش دارد

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی