اخبار

آیا Note 10 بدون هیچ کلید فیزیکی خواهد آمد؟

حتما با سری نوت سامسونگ آشنایی دارید و آخرین مدل آن را می‌شناسید! سامسونگ در نظر دارد نسل جدیدی از سری نوت را عرضه کند که در این مقاله از موبایلستان به بررسی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

در رسانه‌ی کره امروز آخرین نسل نوت سر و صدا به پا کرد، این دستگاه که با نام Note 10 عرضه خواهد شد توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. بر اساس آنچه ETNews منتشر کرده است Note 10 اولین دستگاهی است که سامسونگ آن را با طراحی «بدون کلید» یا «بدون دکمه» تولید کرده است. نسل جدید پرجم دار سامسونگ به نظر می‌رسد عاری از هرگونه دکمه‌ای برای ولوم یا فعال سازی بیکسبی باشد. انتظار می‌رود که سامسونگ برای آنها حسگر لمسی جایگزین کند و یا از ژست های پایه بهره بگیرد.

در حال حاضر اطلاعاتی درمورد اینکه آیا سامسونگ از ژست های حرکنی یا لمسی کمک می‌گیرد وجود ندارد! این شرکت دارای اختراع ثبت شده است که توضیح می‌دهد چگونه از لبه های صفحه نمایش برای افزایش کارآیی دستگاه استفاده کرد و با آن اقدامات محتلف را انجام داد؟‌ برای مثال دستگاهی مانند HTC U11 به شما اجازه می دهد از این قابلتی برای دسترسی به برنامه های مانند دوربین استفاده کنید.

طراحی بدون کلید به میان رده ها نیز سرایت می‌کند

ETNews همچنین اشاره می‌کند که سامسونگ در نظر دارد تا از طراحی بدون کلید خود در گوشی های میان رده‌ی سری A نیز بهره ببرد. سامسونگ به احتمال زیاد پیش از اینکه این طراحی را در پرچم دار های خود به کار بگیرد آن را بر روی میان رده‌ی خود امتحان می‌کند. پیش از این هم سامسونگ این کار را برای ویژگی های مانند سوراخ درون نمایشگر برای دوبین سلفی  و سلفی دوگانه انجام داده است و ابتدا آن ها را در میان رده‌های خود امتحان کرده است.

مقایسه مدل‌های ۲۰۱۷ گلکسی‌های سری A با نسخه ۲۰۱۶

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟