افشای تصاویری جدید از گلکسی نوت 9

افشای تصاویری جدید از گلکسی نوت 9

چند روز بیشتر تا عرضه پرچم‌دار بعدی سامسونگ باقی نمانده است و در این میان بار دیگر شاهد افشای تصاویری جدید از گلکسی نوت 9 هستیم.تاکنون شایعات و افشاگری‌های زیادی را در رابطه با تلفن همراه هوشمند گلکسی نوت 9 در سایت موبایلستان خوانده‌اید اما اکنون تقریبا زمان این شایعات به پایان رسیده است و سامسونگ این تلفن همراه هوشمند پرچم‌دار را تنها در دو روز دیگر رونمایی می‌کند. بااین‌حال تصاویر جدیدی که در رابطه با گلکسی نوت 9 افشاشده‌اند اطلاعات جدیدی را منتشر می‌کنند که گذر از آن‌ها ممکن نیست.

مطالب مرتبط

قلم اس پن (S Pen) جدید قرارگرفته بر روی این تلفن همراه هوشمند به فناوری بلوتوث مجهز شده است و می‌تواند از راه دور به کنترل دوربین دستگاه بپردازد، اسلایدها را در پاورپوینت شما در زمان ارائه مطلب تغییر بدهد و بر اساس هر نرم‌افزاری نیازهای ویژه‌ای را پاسخ‌گو باشد. به‌غیراز این، قلم یادشده در هماهنگی با صفحه‌نمایشی که می‌تواند 4096 حالت فشار را شناسایی کند، مانند قبل کار می‌کند.

افشای تصاویری جدید از گلکسی نوت 9

دوربین به‌کاررفته در گلکسی نوت 9 از ترفند دیافراگم دوگانه تلفن‌های گلکسی اس 9 استفاده می‌کند اما به نظر می‌رسد که سامسونگ قابلیت هوش مصنوعی را نیز به ویژگی‌های این دوربین افزوده است. دوربین گلکسی نوت 9 قادر است با استفاده از فناوری یادشده تنظیمات تصویر را بر اساس صحنه به‌صورت خودکار تغییر دهد و اگر تصویری تار شده یا شخصی در آن پلک بزند به عکاس اخطار می‌دهد. البته این قابلیت چندان جدید نیست اما با فناوری هوش مصنوعی دقت آن بیش‌ازپیش شده است.

شیوه نام گذاری پرچم داران سری گلکسی اس ۷ و مشخص شدن تعداد پرچمداران این کمپانی

تلفن همراه گلکسی نوت 9 همچنین از حالت DeX به روز شده‌ای بهره‌مند است که تنها برای اتصال به یک کابل اچ دی ام آی نیاز دارد. احتمالا، این پرچم‌دار جدید قابلیت صفحه‌نمایش دوگانه به‌کاررفته در گلکسی تب اس 4 را نیز قرض گرفته است و به کاربران اجازه می‌دهد تا از یک مانیتور خارجی و صفحه‌نمایش خود دستگاه به‌صورت هم‌زمان استفاده کنند.

در آخر گزارشی در باب قیمت این تلفن همراه هوشمند در بریتانیا به دست رسیده است. مدل پایه گلکسی نوت 9 با 128 گیگابایت رم به قیمت 900 پوند عرضه خواهد شد و قیمت در نظر گرفته‌شده برای مدل 512 گیگابایتی معادل 1100 پوند خواهد بود. قیمت‌های اتحادیه اروپای این محصول به ترتیب 1050 و 1250 یورو هستند که تا حدی معقول و درست به نظر می‌رسند.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی