گلکسی اس 8

عرضه وصله امنیتی برای گلکسی اس 8

مسلما همراهان همیشگی موبایلستان می‌دانند که شرکت‌های مختلفی در جهان به عرضه محصولات همراه دست می‌زنند و همیشه تلفن‌های همراه بدون نقص و مشکل عرضه نمی‌شوند. به همین دلیل نیز استفاده از به‌روزرسانی برای بهبود عملکرد دستگاه‌های همراه به امری طبیعی برای شرکت‌های بزرگ بدل شده است. در همین راستا نیز شرکت سامسونگ به‌تازگی اقدام به عرضه یک به‌روزرسانی ویژه برای گلکسی اس 8 کرده است.

مطالب مرتبط

عرضه آخرین نسخه بتای اندروید اوریو برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس

ظاهر گلکسی اس ۹ در مقایسه با گلکسی اس ۸

بالا گرفتن اعتراض‌ها به قیمت‌گذاری گلکسی اس ۸ توسط مایکروسافت

این بسته به‌روزرسانی در حقیقت یک وصله امنیتی است که قصد دارد تا ساختار این دستگاه و برادر دوقلوی این محصول یعنی گلکسی اس 8 پلاس را از نظر امنیتی بهبود بدهد. البته این بسته فعلا تنها در کشور آلمان مشاهده شده است و به همین دلیل نیز زمان‌بندی عرضه آن برای سایر نقاط جهان مشخص نیست.

گلکسی اس 8

کسانی که این بسته را دریافت می‌کنند، آن را بر روی دستگاه‌های خود با نام G950FXXU3CRGH دریافت خواهند کرد که این نام برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس یکسان است. شایان‌ذکر است که وصله عرضه شده به‌عنوان بخشی از بسته‌های بهینه‌سازی گوگل عرضه شده است و سامسونگ با ایجاد تغییراتی جزئی و سازگار سازی کامل آن با دستگاه‌های سری گلکسی اس 8، این وصله را برای کاربران خود عرضه کرد.

این وصله امنیتی با اندازه 418 مگابایتی عرضه شده است و حتی اگر وصله یاد شده در پیام‌های شما ظاهر نشده باشد باز هم می‌توانید به‌صورت دستی آن را از وب‌سایت سامسونگ یا بخش به‌روزرسانی دستگاه‌های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس دریافت کنید.

دادگاه اپل علیه سامسونگ با جنجال‌های زیادی همراه بود

مطالعه بیشتر

لو رفتن تصاویر اوپو R17 با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر

مشکل برخی کاربران پیکسل با نوار جستجوی گوگل

هواوی واچ 3، پرچم‌داری در صنعت ساعت‌های هوشمند

مطلب پیشنهادی