اخبار

Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 ارزان تر از نسل قبلی

سامسونگ در حال آماده سازی برای ارائه آخرین نسل تلفن های هوشمند تاشو خود یعنی Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 است. در حالی که شایعات و گزارش های مختلفی در مورد این دستگاه منتشر شده است، جدیدترین اطلاعات منتشر شده اطلاعات جالبی در مورد قیمت ها را نشان می‌دهد.

پیش از این ، غول فناوری کره جنوبی Galaxy Z Flip را با قیمت 1380 دلار آمریکا در سال 2020 راه اندازی کرده بود. به همین ترتیب ، Galaxy Z Fold 2 در اواخر همان سال با برچسب قیمت 9999 دلار وارد بازار شد. انتظار می رفت که جانشینان این مدل ها در یک قیمت مشابه قرار بگیرند اما با توجه به اطلاعات جدید SamMobile ، مدل های نسل بعدی هر دو سری با اختلاف قابل توجه قیمت پایین تری نسبت به مدل های قبلی خود دارند.

این گزارش افزود که Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 تا 20 درصد ارزان تر از مدل قبلی خود هستند. به عبارت دیگر ، تلفن های هوشمند تاشو آینده می توانند تقریباً 400 دلار برای مدل های برتر برتر ارزان تر باشند. این یک کاهش قابل توجه در قیمت برای یک گوشی فوق العاده پیشرفته از طرف سامسونگ است و همچنین به معنی کاهش قیمت برچسب های دستگاه های تاشو در آینده نزدیک است. هم اکنون ، تلفن های هوشمند تاشو دستگاه های لوکسی هستند که قیمتی در حدود 2000 دلار دارند.

این برچسب قیمت بالا حتی علاقه مندان به گوشی های هوشمند را از خرید چنین محصولی بازمی دارد. اما با پایین آمدن قیمت ها به حدود 1600 دلار آمریکا ، این امر باعث مطابقت بیشتر آن با انواع برتر دستگاه های شاخص درجه یک می شود. متأسفانه در حال حاضر هنوز قیمت دقیق هر دو تلفن هوشمند مشخص نیست. علاوه بر این ، قیمت گذاری تلفن های هوشمند نیز در کشورهای مختلف متفاوت است. ما همچنین می توانیم از سازنده گوشی های هوشمند انتظار داشته باشیم که تبلیغات جدیدی را با انگیزه های پیش سفارش برای افزایش فروش تلفن های هوشمند تاشو آینده ارائه دهد. در حال حاضر مشخص نیست که دقیقاً چه زمانی از این گوشی های تاشو رونمایی می شود اما انتظار می رود در ماه آینده عرضه شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا