ساعت گارمین Instinct، محصولی ویژه برای دوستداران طبیعت

ساعت گارمین Instinct

همان‌طور که خوانندگان موبایلستان می‌دانند، ساعت هوشمند هنوز به عنوان یک پدیده کاملا محبوب مطرح نشده است ولی محصولات جدید این بازار خبر از تغییر دارند و ساعت گارمین Instinct یک گزینه جذاب و زیبا برای تمامی مخاطبان دوستدار حضور در طبیعت و فضاهای باز است.

مطالب مرتبط

شرکت گارمین سابقه درخشانی در عرضه گجت تخصصی دارد و به همین دلیل نیز ساعت هوشمند این کمپانی یا همان ساعت گارمین Instinct امکان ایجاد ساختاری بسیار مناسب در بازار را خواهد داشت. این ساعت هوشمند قرار است تا مقاومت فیزیکی بسیار بالایی داشته و کیفیت ساخت آن با سایر محصولات بازار متفاوت باشد. به همین دلیل نیز در تبلیغات صورت گرفته در رونمایی از این محصول شاهد تاکید شرکت سازنده بر روی امکان استفاده از ساعت گارمین Instinct در فضاهای باز هستیم.

ساعت گارمین Instinct

 

این ساعت هوشمند به یک قطب نمای 3 محوره دیجتالی مجهز است که عملا برای گردش در طبیعت و ماجراجویی ضروری است. از سوی دیگر قیمت ساعت گارمین Instinct نیز بسیار مناسب درنظر گرفته شده است و خریداران این دستگاه برای دریافت کردن یک نسخه از آن تنها باید رقم 299 دلار پرداخت کنند که در مقایسه با قیمت محصولات سایر رقبا، بسیار مناسب است.

شایان ذکر است که ساعت گارمین Instinct به استاندارد مقاومت تجهیزات نظامی 810G مجهز خواهد بود که این امر نشان دهنده کیفیت ساخت بسیار بالای دستگاه است. این دستگاه تا عمق 100 متری زیر اب در برابر نفوذ اب مقاومت خواهد کرد. همچنین باتری این مدل نیز در شرایط استفاده از سیستم موقعیت یاب جهانی یا جی پی اس، 14 تا 16 ساعت و در شرایط استفاده از قابلیت اختصاصی این ساعت به نام ردیابی ویژه، تا 40 ساعت دستگاه را روشن نگاه خواهد داشت.

تجربه بهتر واقعیت مجازی با ناوبری هدست گیر وی آر توسط ساعت هوشمند

بیشتر بخوانید

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی