اخبار

جی بورد از 500 زبان رسمی دنیا پشتیبانی می‌کند

گوگل به‌تازگی نرم‌افزار جی بورد جدیدی را برای تلفن‌های همراه هوشمند اندرویدی عرضه کرده است که با در نظر گرفتن به ماهانه شدن روز رسانی این نرم‌افزار چیز چندان عجیب و جدیدی نیست. بااین‌حال، به‌روزرسانی‌های اخیر این نرم‌افزار با اعلانی همراه شد که اندکی موجب شگفتی ما شد. با موبایلستان همراه باشید.

جی بورد از 500 زبان رسمی دنیا پشتیبانی می‌کند

مطالب مرتبط

به نظر می‌رسد که هم‌اکنون نرم‌افزار جی بورد برای اندروید از بیش از 500 زبان دنیا پشتیبانی می‌کند که با در نظر گرفتن این حقیقت که این نرم‌افزار دو سال پیش و در ابتدا تنها با پشتیبانی از 100 زبان عرضه شد، قدم بزرگی برای پیشرفتش است. گوگل برای اشاره به این پیشرفت نرم‌افزار کیبورد یادشده اعلام کرد که به‌روزرسانی اخیر پشتیبانی از 50 زبان دیگر را نیز می‌افزاید. گوگل اعدا می‌کند که با افزودن این زبان‌ها و طرح‌بندی ویژه هرکدام از آن‌ها به جی بورد ،بیش از 90 درصد مردم دنیا می‌توانند با این نرم‌افزار کیبورد مجازی به زبان مادری خود تایپ کنند.

کاربران جی بورد به غیر توانایی تایپ به 500 زبان مختلف می‌توانند از 40 سیستم نوشتاری که شامل الفبای مورداستفاده در بسیاری از زبان‌ها یا رسم‌الخط‌های مختص تنها یک‌زبان خواهد بود، استفاده کنند. هر کس که می‌خواهد از پشتیبانی زبان مادری‌اش توسط جی بورد مطمئن شود می‌تواند با رفتن به پلی استور این کار را انجام بدهد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا