• خانه
  • اخبار
  • پیش‌فروش آیفون 2018 با پوشش طلا و قیمت 100 هزار یورو

پیش‌فروش آیفون 2018 با پوشش طلا و قیمت 100 هزار یورو

همان‌طور که خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، اطلاعات مرتبط با سه آیفون جدیدی که اپل در ماه آینده عرضه خواهد کرد، افشاشده‌اند. بااین‌حال چیزی که هنوز مشخص نیست نام قطعی این تلفن‌های همراه هوشمند است. بااین‌حال متخصصان کمپانی Goldgenie به‌تازگی به ساخت ادیشن ویژه‌ای از یکی از نسخه‌های این تلفن‌های همراه هوشمند پرداخته‌اند و نام آن را آیفون Xs گذاشته‌اند.

مطالب مرتبط

شما هم‌اکنون می‌توانید این ادیشن طلای آیفون « Xs» که توسط این کمپانی ساخته شده است را پیش‌خرید کنید. این همراه هوشمند با پوشش طلای 18 عیار عرضه می‌شود و قیمت در نظر گرفته‌شده برای آن نیز صد هزار یورو است. بااین‌حال خبر خوب اینجاست که پیش‌فروش این محصول تنها 50 درصد از مبلغ را طلب می‌کند. به‌این‌ترتیب می‌توانید 50 هزار یورو را در ابتدا پرداخت کرده و سپس زمانی را صرف به دست آوردن 50 هزار یورو دیگر بکنید.

پیش‌فروش آیفون 2018 با پوشش طلا و قیمت 100 هزار یورو

این نسخه از همراه هوشمند آیفون 2018 که با نام دقیق Solid Gold Edition خوانده می‌شود با 256 گیگابایت حافظه داخلی و باکس بسیار لوکس گیلاسی رنگی عرضه می‌شود. این دستگاه هوشمند دارای لوگوی «میلیاردر» در بدنه پشتی خود است تا افراد نزدیک شما بدانند که خرید این محصول به‌هیچ‌عنوان ارزان تمام نشده است.

همچنین با خرید این همراه هوشمند آیفون 2018  پنج سال عضویت در سرویس VIP کمپانی Goldgenie بهره‌مند خواهید شد و گارانتی مادام‌العمر نیز شامل حالتان می‌شود. علاوه بر این کمپانی یادشده این گجت بسیار گران‌قیمت را به‌عنوان لوکس‌ترین همراه هوشمندی که تاکنون ساخته، معرفی کرده است که تنها مختص افراد میلیاردر است و هرکسی توانایی خرید آن را ندارد. پس اگر شما یک تلفن همراه هوشمند با پوشش طلایی را در کلکسیون خود کم دارید بهتر است تا برای پیش‌خرید این محصول بشتابید.

مشکل ازکارافتادن صفحه‌نمایش آیفون X در سرما

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی