اخبار

اقدام جالب گلدیران برای روز خبرنگار

گلدیران به مناسبت روز خبرنگار اقدام بسیار جالبی در زمینه سلامت خبرنگاران انجام داد. همراه موبایلستان باشید.

17 مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی بود که توسط گروه طالبان به مقام شهادت رسید. بعد از این اتفاق تلخ، این روز به نام روز خبرنگاه نام‌گذاری شد تا به ارزش فعالیت این طیف از افراد اشاره و از آن‌ها قدردانی شود. خبرنگاران در حوزه‌های مختلف خبری تمام تلاش خود را می‌کنند تا دقیق‌ترین اطلاعات را در سریع‌ترین زمان به دست مخاطبانشان برسانند.

گلدیران

همه ساله با نزدیک شدن به روز خبرنگار شاهد مراسمات مختلف برای تقدیر و اهدا هدایایی برای قدردانی از سوی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف هستیم. اما امسال به دلیل کرونا ماجرا کمی فرق دارد. انجام دورهمی‌ها میسر نیست و نگرانی‌های زیادی در این خصوص وجود دارد. گلدیران نیز با در نظر گرفتن این موضوع و به پاس قدردانی از زحمتات خبرنگاران امسال اقدامی بسیار خوب و البته جالب انجام داد. گلدیران چند روز قبل از روز خبرنگار از فعالان حوزه رسانه دعوت کرد تا باحضور در ساختمان مشتریان گلدیران و درصورت تمایل تست رایگان کرونا انجام دهند.

البته این شرکت تمام تمهیدات بهداشتی را به این منظور انجام داده بود. خبرنگاران می‌توانستند در آنجا حضور داشته و رایگان تست کرونا بدهند. گلدیران اعلام کرد که در این زمان حساس خبرنگاران به دلیل پوشش اخبار وقت کافی برای رسیدگی به سلامت خود را ندارند و به همین دلیل با انجام تست کرونا آن هم به صورت رایگان می‌توانند اطلاعات بیشتری راجب سلامت خود به دست آورند.

این اقدام گلدیران بسیار جالب و خوش‌آیند است. زیراکه توانسته هم مسئولیت اجتماعی خود را در قبال کرونا انجام دهد و هم تقدیری از زحمات خبرنگاران بکند. نظر شما در این خصوص چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟