• خانه
  • اخبار
  • نرم افزار گوگل Duo امکان برقراری تماس تصویری گروهی را به‌صورت آزمایشی آغاز کرد

نرم افزار گوگل Duo امکان برقراری تماس تصویری گروهی را به‌صورت آزمایشی آغاز کرد

انجام یک چت سریع با دوستان و کسانی که به آن‌ها علاقه‌مند هستیم می‌تواند نویددهنده شروع روز بسیار خوبی برای ما باشد و البته نرم‌افزارهای تماس تصویری این امکان را برای فراهم کرده‌اند. در همین راستا و برای جبل نظر کاربران، نرم افزار گوگل Duo برای نزدیک شدن به رقبای خود نظیر اسکایپ و فیس تایم تصمیم گرفته است تا قابلیت تماس گروهی را به نرم‌افزار محبوب خود بیفزاید. با موبایلستان همراه باشید.

گوگل Dou

مطالب مرتبط

گوگل دو برای این منظور به‌صورت آزمایشی قابلیتی فعال کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق این نرم‌افزار به برقراری تماس گروهی بپردازند. لازم به ذکر است که کدهای مرتبط با این قابلیت برای اولین بار در ماه مارس سال 2018 میلادی نمایان شد.

البته لازم به ذکر است که این قابلیت هنوز برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است و اگر شما یکی از این کاربران خوش‌شانس باشید می‌توانید با انتخاب گزینه‌ای که در اختیاردارید تا 7 کاربر را برای انجام تماس تصویری انتخاب کنید و این کار را به انجام برسانید.

بااین‌حال باید به یاد داشت که این قابلیت نرم افزار گوگل Duo هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد و چند کاربر محدودی که به تست آن پرداخته‌اند نقص المان‌های زیادی را گزارش کرده است. یکی از این نقص‌ها مربوط به تعداد محدود کاربرانی است که در هر تماس تصویری می‌توانند به یکدیگر متصل شوند که رقم 7 حساب کاربری در نظر گرفته‌شده برای آن در قیاس با امکان اتصال 32 عضو در تماس گروهی فیس تایم بسیار ناچیز است.

افزایش ۴۲ درصدی درآمد HTC در ماه سپتامبر

علاوه براین، کاربران فعلا نمی‌توانند در تماسی که فعال و در حال برقراری است کاربر جدیدی را بیفزایند. اگر یک دوست جدید بخواهد به چت فعال دوستان خود ملحق شود باید تماس قطع‌شده و دوباره آغاز شود. بااین‌حال گروه‌هایی که قبلا با آن‌ها تماس گرفته‌اید ذخیره می‌شوند و نیازی نیست که هر زمان که قصد برقراری تماس با آن‌ها رادارید، دوباره از اول اعضای موردنظرتان را انتخاب کنید. همچنین قابلیتی به نام حالت تاریکی (dark mode) نیز برای حفظ چشمان شما در نور کم شب به این نرم‌افزار افزوده‌شده است.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی