اخبار

آشکار شدن تاریخ معرفی پیکسل 5 و پیکسل 4ای 5جی

شرکت گوگل پس از معرفی  Pixel 4a مشخص کرد که قصد دارد بزودی نسخه 5جی گوشی میان رده Pixel 4a را معرفی کند. این مدل همان پیکسل 4ای بوده با این تفاوت که از پردازنده متفاوتی برخوردار است.

گذشته از آن این شرکت اعلام داشته که رونمایی پیکسل 5 در کنار Pixel 4a نسخه 5جی خواهد بود. اگرچه انتظار داشتیم در 8 اکتبر این شرکت مستقر در سیلیکون ولی به معرفی دو مدل بپردازد، اما گویی زودتر از موعد رونمایی این دو گوشی هوشمند صورت خواهد گرفت.

به تازگی جان پروسر از افشاکنندگان صنعت آشکار کرده که دو تلفن هوشمند پیکسل 5 و پیکسل 4ای 5جی در تاریخ 30 سپتامبر رونمایی خواهند شد. او افزود که پیکسل 5 گزینه رنگی مشکی و سبز خواهد داشت اما پیکسل 4ای نسخه 5جی تنها در رنگ مشکی راهی بازار می‌شود.

تاریخ معرفی پیکسل 5 گوگل آشکار شد

گوگل در اواخر ماه اکتبر انتظار داریم نسخه سفید رنگ پیکسل 4ای نسخه 5جی را عرضه دارد. گفته شده پیکسل 4ای 5جی از پردازنده Snapdragon 765G قدرت خواهد گرفت و جالب اینجاست که پیکسل 5 هم چنین پردازنده خواهد داشت. عجیب است که گوگل از یک پردازنده در دو مدل گوشی هوشمند به کار گرفته خواهد شد.

پیش از این گوگل تایید کرد گوشی پیکسل 4a 5G با قیمت 499 دلار و پیکسل 5 با قیمت 699 دلاری عرضه خواهد شد. متاسفانه قرار نیست سال جاری شاهد نسخه ایکس ال پیکسل 5 باشیم و برای کسب جزئیات بیشتر باید تا انتها سپتامبر امسال منتظر ماند.

شرکت مستقر در سیلیکون ولی قصد دارد اسمارتفون‌های قابل توجهی را بزودی عرضه کند.

آمار دانلود اینستاگرام در فروشگاه گوگل پلی به یک میلیارد رسید!

مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟