اخبار

گوگل G Suite ماهانه 2 میلیارد کاربر فعال دارد!

مدیر G Suite از زیر مجموعه گوگل اعلام کرده است که این مجموعه توانسته است به د میلیارد کاربر فعال ماهانه دست یابد. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری را دراین خصوص مطالعه کنید.

مطالب مرتبط:

Google G Suite ماهانه به دو میلیارد کاربر فعال دارد. Javier Soltero رئیس بخش G Suite اعلام کرده است که مجموعه Google G که از Gmail ،Drive ،Calenda  ،Hangouts ،Docs و سایر برنامه‌های آن اخیرا به دو میلیارد کاربر فعال در ماه رسیده است. Soltero اعلام کرد آستانه 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه در پایان سال 2019 داشته است. و گوگل برنامه‌ریزی کرده تا این مسیر را ادامه دهد تا شاهد بهبود‌های مختلفی در سرویس‌های آن باشیم و روند افزایش کاربر حفظ شود. تو همچنین اعلام کرد که گوگل قصد دارد برنامه‌های متفاوتی را نیز زیر مجموعه خود قرار دهد و قابلیت‌های جدیدی را به آن‌ها اضافه کند. بر اساس گمانه‌ زنی‌های پیشین گوگا قصد دارد یک اپلیکیشن یک پارچه را منتشر کند که ترکیبی از سرویس‌های Gmail ،Drive و Hangouts می‌شود.

جی‌میل

تیم G Suite همچنین قصد دارد کار با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را ادامه دهد. این کار باعث می‌شود که بهبود‌های بیشتری را در اپلیکیشن‌ها شاهد باشیم. تیم مذکور چندی پیش موتور پیش‌بینی کننده را به جی‌میل اضافه کرده است که انتظار می‌رود به زودی شاهد این موتور در گوگل Docs و اپلیکیشن‌های بیشتری از جی سویت باشیم.

اپلیکیشن اندازه گیری گوگل برای تمام دستگاه‌هایی که از ARCore پشتیبانی می‌کنند، منتشر شد!

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، مجموعه اپلیکیشن‌های گوگل سویت توانسته است در پایان سال 2019 به دومیلیارد کاربر ماهانه دست یابد که این خود یک رورد بزرگ به حساب می‌اید. همچنین این تیم اعلاک کرده که باید به زودی منتظر قابلیت‌های بیشتری در سرویس‌های آن باشیم. نظر شما در این خصوص چیست؟! نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها و یا از طریق اینستاگرام موبایلستان با ما و کاربران ما به اشتراک بگذارید. صفحه ایسنتاگرام ما را با تازه‌ترین اخبار‌های روز دنبال نمایید.

منبع: gsmarena


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟