اخبار

Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

گوگل Nearby Share ممکن است از ماه آگوست(مرداد ماه) برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود.همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

به نظر می‌رسد که گوگل در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی تست Nearby share است که گزینه جایگزین اشتراک فایل AirDrop خواهد بود. این خبر را یک منبع غیر رسمی اعلام کرده است، اما مدتی است که ما درباره‌ی این موضوع یک چیز پایدار می‌شنویم و اکنون یک بازه زمانی پیشنهادی برای انتشار داریم. که آن بازه از ماه آگوست(مرداد ماه)،برای تمام کاربران فعلی اندروید،که اندروید 6 و بالاتر را اجرا می‌کند،می‌توانند یکپارچه از این ویژگی استفاده کنند.Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

دعای این منبع که گفته است حداقل نسخه مورد نیاز سیستم عامل اندروید برای دریافت Nearby Share مطابق با آنچه گوگل قبلاً در رابطه با آزمایش نسخه بتا گفته بود همخوانی دارد که به اشتراک گذاشته است.
حالت دوم هنوز در برخی از دستگاه‌های واجد شرایط انجام می‌شود و به سادگی نیاز به انتخاب بیلد بتای گوگل پلی ساخت Google Play Services دارد. از آنجا که Nearby Share بخشی از چارچوب گوگل پلی است‌،بر خلاف برخی دیگر از سطح پایین‌تر سیستم عامل اندروید برخوردار است،این همچنین منطقی است که همه کاربران موجود اندروید 6 و بالاتر در نهایت فقط این ویژگی را به عنوان یک به روزرسانی ساده از پلی استور دریافت کنند.

بخشی از تحریم‌های گوگل علیه ایران لغو شد

در سایر اخبار جالب ، ظاهراً گوگل قصد دارد از ویژگی جدید اشتراک گذاری سریع خود برای سایر سیستم عامل‌ها ، از جمله ویندوز ،ChromeOS ، macOS و لینوکس پشتیبانی کند.
در واقع‌،نسخه اولیه این ویژگی قبلاً برای برخی از مخازن خاص نسخه‌ی لینوکس اضافه شده است. بنابراین ،این پروسه همچنان در حال پیشرفت است.

Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

Nearby Share ممکن است از ماه آگوست برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود

در صورتی که درمورد Nearby Share چیزی نمی‌دانید و همچنین اطلاعاتی ندارید،این یک راه حل ساده و یکپارچه برای به اشتراک گذاری فایل است‌،کاملاً یادآور آنچه است که کاربران اپل سالها با AirDrop از آن لذت می‌بردند.

مجوزها و دید Nearby Share برای اشتراک توسط منوی تنظیمات به‌وسیله خود کاربران اندرویدی کنترل می‌شود و از نزدیک با لیست تماس تلفنتان پیوند می‌خوردپیش فرض اصلی این است که تا زمانی که شما یک شخص خاص به عنوان یک مخاطب داشته باشید

و یکی از دستگاه‌های آنها به اندازه کافی نزدیک شما باشد‌،ارسال و دریافت فایل‌ها با دستگاه تنها با انجام دادن یک کلیک ساده اتفاق خواهد افتاد.

بدون آنکه نیازی به مذاکره و ارتباط اتصال بی‌سیم بلوتوث یا وای فای باشد. با توجه به تحقیقات اولیه و بررسی‌های انجام شده درباره این فناوری ، به نظر می‌رسد که دقیقاً مانند AirDrop ، در پشت صحنه به بلوتوث و Wi-Fi متکی است ، در حالی که ارتباط خود را از طریق بلوتوث برقرار می‌کند یا اینکه به وسیله‌ی وای فای داده‌های خود را ارسال می‌کند.

هنوز هم می‌توان ظرافت‌های خاصی برای کشف در مورد استفاده و پشتیبانی از اشتراک‌های نزدیک پیدا کرد. برخی از تولید‌کنندگان اندرویدی در حال حاضر راه‌حل‌های اختصاصی مشابهی مانندNearby Share در دست دارند.

اندروید باید با کروم یکپارچه شود !

هوآوی و آنر بخاطر تحریم‌های آمریکا و ممنوعیت استفاده هنوز هم پشتیبانی رسمی سرویس گوگل پلی را ندارند‌،ممکن است به هیچ وجه اشتراک نزدیک(Nearby Share) را دریافت نکنند.

اما می‌توانند از برنامه‌ی کاربردی‌،Huawei Share که در حال حاضر در دسترس کاربران است استفاده کنند ، بنابراین شاید هوآوی بتواند میزان سازگاری آن را گسترش دهد!فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید گوگل Nearby Share ممکن است از ماه آگوست(مرداد ماه) برای اکثر کاربران اندروید عرضه شود. هنوز هم می‌توان ظرافت‌های خاصی برای کشف در مورد استفاده و پشتیبانی از اشتراک‌های نزدیک پیدا کرد. برخی از تولید‌کنندگان اندرویدی در حال حاضر راه‌حل‌های اختصاصی مشابهی مانندNearby Share در دست دارند.


دیگر مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟