گوگل در حال حاضر به کاربران EEA اجازه می‌دهد تا به بررسی فروشگاه‌های سایر کشورها بپردازند .

25 تیر 1399

گوگل در حال حاضر به کاربران EEA اجازه می‌دهد تا به بررسی فروشگاه‌های سایر کشورها بپردازند .همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه بفرماید.

مطلب مرتبط:

 

کاربران Google Play در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) هم اکنون می توانند به طور آزادانه از مطالب سایر مناطق EEA مستقیماً از دستگاههای خود و بدون در نظر گرفتن راه‌های گریز اضافی مرور کنند. این تغییر در حال حاضر در حال اجرا است و هنوز به شما اجازه دانلود یا خرید محتوای از مناطق دیگر را نمی‌دهد .

گزینه جدید گوگل پلی برای کاربران EEA

به منظور جستجوی فروشگاه پلی از ناحیه ای متفاوت نسبت به پیش فرض خود ، باید به نسخه وب فروشگاه Play بروید و سپس از حساب خود خارج شوید و یا به سادگی وارد حالت ناشناس شوید. شما سپس می توانید به انتهای صفحه بروید ، روی مکان کلیک کنید و هر یک از 31 کشور فهرست شده (از جمله انگلستان) را انتخاب کنید.شما قادر خواهید بود از طریق برنامه ها ، موسیقی ، کتاب‌ها ، فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی را مرور کنید و حتی می‌توانید قیمت‌گذاری را با ارز محلی مشاهده کنید.

هنوز عجیب است که گوگل به شما امکان می‌دهد محتوایات کشورهای دیگر از جمله قیمت‌گذاری را مشاهده کنید بدون اینکه به شما امکان بارگیری هر یک از آنها را بدهد. باید دید که چه چیزی باعث شد تا غول جستجو این تصمیم را تصویب کند یا اینکه ممکن است این محدودیت‌ها در آینده محو شوند.

گوگل کیبورد از مرز ۵۰۰ میلیون نصب در پلی استور گذشت

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید گوگل در حال حاضر به کاربران EEA اجازه می‌دهد تا به بررسی فروشگاه‌های سایر کشورها بپردازند .شما قادر خواهید بود از طریق برنامه ها ، موسیقی ، کتاب‌ها ، فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی را مرور کنید و حتی می‌توانید قیمت‌گذاری را با ارز محلی مشاهده کنید.


دیگر مطالب پیشنهادی:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی