عرضه به‌روزرسانی جدید برای نوکیا ۲

عرضه به‌روزرسانی جدید برای نوکیا ۲

به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای تلفن همراه هوشمند نوکیا ۲ عرضه شده است که دربردارنده وصله اندروید برای ماه آوریل است. با این خال هنوز مشخص نیست که چه تغییراتی به همراه این به‌روزرسانی در نوکیا ۲ حاصل خواهد شد و اطلاعات دقیقی نیز در این رابطه توسط کمپانی مرتبط به انتشار نرسیده است.

نوکیا ۲۰۱۰ توسط اچ ام دی گلوبال بازآفرینی خواهد شد

نوکیا ۲۰۱۰ توسط اچ ام دی گلوبال بازآفرینی خواهد شد

تلفن همراه بعدی که بازآفرینی خواهد شد نوکیا ۲۰۱۰ نام دارد. با این حال، این تلفن همراه تا سال آینده و قبل از تاریخ بیست و پنجمین سالگرد ساخت مدل اصلی آن رونمایی نخواهد شد. البته لازم به ذکر است که این تلفن همراه در سال ۱۹۹۴ توسط کمپانی نوکیا ساخته شده و بازار عرضه شد.

مشخصات داخلی نوکیا ۷ پلاس افشا شد

مشخصات داخلی نوکیا ۷ پلاس افشا شد

نوکیا ۷ پلاس با بهره‌مندی از اندروید ۸ اوریو اولین تلفن همراه هوشمند اندروید وان خواهد بود که از برند نوکیا استفاده می‌کند. نوکیا ۷ پلاس همچنین از یو اس بی نوع C به همراه جک ۳٫۵ میلی‌متری برای هدفون نیز پشتیبانی می‌کند. حسگر اثرانگشت این دستگاه هم در بدنه پشتی و در زیر دوربین اصلی قرارگرفته است.

مشخصات نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۱ افشا شد

مشخصات نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۱ افشا شد

کمپانی اچ ام دی گلوبال با فروش بیش از ۴ میلیون تلفن همراه هوشمند در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۷ میلادی در حال حاضر قطعاً در موقعیت خوبی برای عرضه دستگاه‌های بیشتر در سال ۲۰۱۸ میلادی قرارگرفته است. مدتی قبل دراین‌باره شنیدیم که نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۱ در طی سال میلادی جاری رونمایی خواهند شد و اچ ام دی گلوبال نیز وجود این دو تلفن همراه هوشمند را تائید کرد اما هم‌اکنون با تشکر از تصاویر افشاشده از این دو تلفن همراه هوشمند می‌توانیم نگاهی دقیق‌تر به آن‌ها بیندازیم.