تشخیص چهره در گوشی های هوشمند جذاب، اما بدون تشخیص‌ اثرانگشت خجالت آور است!

تشخیص چهره در گوشی های هوشمند جذاب، اما بدون تشخیص‌ اثرانگشت خجالت آور است!

امروزه با استفاده از قابلیت فیس آنلاک (Face Unlock) و تشخیص چهره در گوشی های هوشمند، می‌توان از حساب بانکی پول برداشت، قبض پرداخت کرد و یا حتی سوار اتوبوس و مترو شد پس باید باور کنیم که عصر تشخیص چهره برای انواع فعالیت‌های روزمره فرا رسیده است.

گوشی هوشمند HUAWEI Y7 Prime 2018 صفحه‌نمایش FullView یا همان تمام صفحه با حاشیه‌کم را به عنوان روند حاکم بر بازار دنبال کرده و راهکارهای بازکردن قفل گوشی را ارتقا بخشیده تا با اضافه کردن گزینه تشخیص چهره در کنار تشخیص اثرانگشت برای بازکردن قفل گوشی، تجربه امنیتی فراگیر و پیشرفته‌ای را ارائه دهد.

گوشی هوشمند Y7 Prime با صفحه نمایش FullView و صرفه اقتصادی

گوشی هوشمند Y7 Prime با صفحه نمایش FullView و صرفه اقتصادی

با نگاهی به بازار تلفن همراه، ما می‌توانیم تغییر سریع در تکنولوژی محصول را مشاهده کنیم. از صفحه‌نمایش کوچک‌ تا اکنون صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و از رزولوشن کم تا تعریف رزولوشن بالا؛ صفحه‌نمایش FullView در حال حاضر تبدیل به یک روند جدید برای نیاز مصرف‌کنندگان به‌خصوص نسل جوان است. Huawei  از صفحه‌نمایش ۵.۹۹ اینچی در HUAWEI Y7 Prime 2018 با فناوری FullView Display رونمایی کرد. این دستگاه مخصوص مشتریانی است که به دنبال صفحه‌نمایش شیک و بزرگ، ویژگی‌های عکاسی و تجربه کاربری عالی هستند.

بزودی عرضه Huawei Y7 Prime 2018 در ایران با قیمت مناسب

بزودی عرضه Huawei Y7 Prime 2018 در ایران با قیمت مناسب

هواوی محصول جدید خود Huawei Y7 Prime 2018 را به زودی در ایران عرضه خواهد کرد. این گوشی هوشمند، با قیمت تنها ۹۹۹ هزار تومان محصولی در دسترس و خوش‌قیمت بوده و در عین حال از طراحی کاملاً چشم‌نواز و پیشرفته‌ای بهره می‌برد. المان‌هایی نظیر صفحه‌نمایش ِ حدود ۶ اینچ و FullView هوآوِی، قابلیت‌های متعدد دوربین دوگانه و عملکرد و تجربه کاربری این محصول با آندروید ۸، به راحتی در میان بهترین‌های مشاهده شده در این رده قیمتی قرار می‌گیرند تا تجربه همه‌جانبه فوق‌العاده‌ای به کاربران ارائه شود.