شارژ AirPower با آیفون 2018 عرضه خواهد شد

شارژ AirPower با آیفون 2018 عرضه خواهد شد

خوانندگان موبایلستان آگاهی دارند که شرکت اپل مدتی است که از شارژرهای AirPower رونمایی کرده ولی عرضه این محصول با اما و اگر همراه بوده است. حال مشخص شده است که شارژ AirPower با آیفون 2018 و البته با قیمت 145 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

555
آیفون 2018 تبدیل هدفون نخواهد داشت

آیفون 2018 تبدیل هدفون نخواهد داشت

وقتی که شرکت اپل با حذف کردن جک هدفون از محصولات خود، مدعی نوآوری شد، بسیاری از کاربران این شرکت که مسلما از میان کاربران موبایلستان نیز افرادی را شامل می‌شد، از این اقدام اپل متضرر شدند. با این تفاسیر اپل برای آیفون‌های معرفی شده، یک تبدیل ویژه را در داخل جعبه قرار داد که می‌توانست درگاه شارژ دستگاه را به یک درگاه هدفون بدل کند. با این تفاسیر تعداد زیادی از کاربران دست از اعتراض کشیدند ولی به نظر می‌رسد که آیفون 2018 تبدیل هدفون نخواهد داشت و به همین دلیل نیز باید شاهد موج جدیدی از اعتراض‌ها به اپل بود.

553
تصاویری جدید از آیفون 2018

تصاویری جدید از آیفون 2018

تا به امروز در موبایلستان اخبار فراوانی را درباره آیفون 2018 خوانده‌اید ولی به‌تازگی تصاویر جدیدی از این تلفن همراه منتشر شده است که به نظر کاملا واقعی دمی رسند و به‌احتمال فراوان محصول نهایی قابل عرضه توسط شرکت اپل خواهند بود.

افشای تصاویر مرتبط با دو نسخه از آیفون‌های 2018

افشای تصاویر مرتبط با دو نسخه از آیفون‌های 2018

مسلما قبلا در اخبار موبایلستان خوانده و آگاه هستید که انتظار می‌رود که کمپانی اپل در حوالی یازدهم سپتامبر سال میلادی جاری از محصولات جدید خود یعنی ایرپادها و آیپد پروهای جدید به همراه ساعت هوشمند جدید خود و البته سری جدید آیفون‌های 2018 رونمایی کند. درحالی‌که تنها یک ماه با تاریخ در نظر گرفته شده برای مراسم رونمایی از محصولات فاصله داریم، تصاویری از طراحی آیفون‌های جدید در فضای مجازی منتشر شده است.