فروش ناامیدکننده آیفون XR

فروش ناامیدکننده آیفون XR

شرکت اپل یکی از برترین برندهای جهان از دیدگان کاربران جهانی و همچنین کاربران موبایلستان است و بخش عمده این امر به خاطر قیمت بالای این محصولات است. با این وجود محصول نسبتا ارزان قیمت این شرکت یعنی آیفون XR در بدو شروع کار خود نتوانسته است تا انتظارات این شرکت در زمینه فروش را برآورده سازد.

قاب ویژه شفاف اپل برای آیفون XR

قاب ویژه شفاف اپل برای آیفون XR

چند وقتی از رونمایی از آیفون XR و سری جدید ایفون 10 می‌گذرد و بازار اخبار درباره آن‌ها اندکی از داغی پیش از زمان رونمایی این محصولات افتاده است ولی اپل به‌تازگی اخباری جدید درباره عرضه یک قاب رسمی برای محصول جدید خود منتشر کرده است که در ادامه آن را با شما خوانندگان موبایلستان در میان خواهیم گذاشت.

دریافت تأییدیه FCC از جانب آیفون XR

دریافت تأییدیه FCC از جانب آیفون XR

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، کمپانی اپل به‌تازگی از سری جدید همراه‌های هوشمند خود رونمایی کرده است که یکی از آن‌ها نسخه مقرون‌به‌صرفه آیفون XR است. البته نکته جالب اینجاست که این تلفن همراه هوشمند پس از رونمایی بر روی وب‌سایت رسمی اپل نیز دیده شد اما در انتهای صفحه ادعاشده بود که این دستگاه ممکن است به دلیل تضاد با قوانین FCC به بازار عرضه نشود.

افشای اطلاعات باتری آیفون‌های جدید

افشای اطلاعات باتری آیفون‌های جدید

سرانجام شرکت اپل اطلاعاتی در زمینه باتری محصولات جدید خود فاش کرده است و اطلاعات باتری آیفون‌های جدید برای رسانه‌ها افشا شده است و امروز با این اطلاعات با شما خوانندگان موبایلستان همراه هستیم.

270
آیفون Xr، آخرین عضو خانواده جدید اپل

آیفون Xr، آخرین عضو خانواده جدید اپل

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا خانواده آیفون را گسترش بدهد و خوانندگان عزیز موبایلستان می‌توانند از این پس نام آیفون Xr را نیز به فهرست آیفون‌های دیگری که در لیست عرضه اپل قرار داشته‌اند اضافه کنند.