از گلکسی اس 21 سامسونگ نباید انتظار زیادی داشت

22 مرداد 1399

شرکت سامسونگ هر سال نسل جدیدی از پرچمداران خود را معرفی و عرضه می‌کند. برای سال 2021 هم سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 21 را معرفی و عرضه کرده که باید آنها را در نظر خود کم نظیر دانست.

براساس گزارش تازه انتشاریافته سری گلکسی اس 21 چندان تغییر بزرگی نسبت به نسل فعلی خود نخواهند داشت. به طور کلی سامسونگ هر دو سال تغییرات بزرگی برای پرچمدارانش در نظر می‌گیرد و با توجه به اینکه سال گذشته سری گلکسی اس 10 با تحولی رو به رو شدند، بعید است در گلکسی اس 21 شاهد تحول بزرگی باشیم.

رویکردی که سامسونگ پیش گرفته متفاوت از آن چیزی بوده که ما همیشه در برخی برندهای دیگر مشاهده می‌کنیم. البته سری بعدی ممکن بوده با نام گلکسی اس 30 معرفی شوند زیرا در دو سال گذشته این شرکت نام گلکسی اس 10 و اس 20 را به کار گرفت.

به تازگی کاربر Chun توییتر در صفحه رسمی خود بیان داشت که گلکسی اس 21 تغییر قابل توجهی نسبت به سری گلکسی اس 20 نخواهد داشت. اطلاعات خاصی از سری گلکسی اس 21 در دست نبوده و باید منتظر ماند سامسونگ این نسل از پرچمدار خود را معرفی کند.

سری گلکسی اس 21 پرچمداران قابل توجهی هستند و باید انتظار داشت با ویژگی‌های برجسته راهی بازار شود. انتظار داریم سال آینده این سری با نام گلکسی اس 21، اس 21 پلاس و اولترا 5جی معرفی شود. اطلاعات کافی موجود نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند تا جزئیات کافی در دسترس قرار گیرد و شایعات بیهوده است.

سامسونگ به دنبال تولید GPU های اختصاصی برای اکسینوز

انتظار داریم این سری در فوریه سال 2021 معرفی شوند.


مطالب مرتبط:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟