افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

آنر مجیک 2 یکی از محصولاتی است که شرکت آنر برای آن برنامه ای ویژه دارد و در این میان اخبار جدیدی که به دست موبایلستان رسیده است، تصاویر جدید این محصول را به همراه داشته که نشان دهنده وضعیت جعبه و ظاهر این محصول جذاب هستند.

مطالب مرتبط

آنر مجیک 2 یکی از محصولاتی است که قرار است تا ساختار طراحی همراه‌های هوشمند را تغییر بدهد و دلیل اصلی این امر نیز استفاده از یک حاشیه ویژه در بالا نمایشگر است که سالیان نه چندان دور به عنوان یک گزینه جذاب و پر مخاطب مطرح بود و شرکت‌های مختلفی از آن بهره می‌برند.

افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

این حاشیه که شباهت‌هایی با مدل افسانه‌ای ان 95 شرکت نوکیا دارد نشان دهنده تغییر پذیری کاربری این محصول است و در تصاویر جدید به خوبی شاهد نحوه حضور آن در ظاهر بصری دستگاه هستیم که البته جذاب به نظر می‌رسد و مخاطبان زیادی برای‌ آنر مجیک 2  به همراه خواهد آورد.

از سوی دیگر عکس‌های منتشر شده جعبه این مدل را نیز بخشی دیگر از ظاهر آنر مجیک 2 را نشان می دهند و برای دو رنگ ابی و صورتی  این مدل که هر کدام به پرده رنگ و تغییر تناژ رنگ (به نوعی تونالیته) در طول بدنه مجهز هستند عرضه شده است.

شایان ذکر است که این دستگاه با دوربین اصلی 24 و 16 مگاپیکسلی دوگانه و رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی عرضه می‌شود و پردازنده آن نیز کایرین 980 خواهد بود تا یکی از محصولات نیرومند آنر در بازار لقب بگیرد.

هواوی آنر ۱۰ (Honor 10) به صورت رسمی معرفی شد

بیشتر بخوانید

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی