افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

آنر مجیک 2 یکی از محصولاتی است که شرکت آنر برای آن برنامه ای ویژه دارد و در این میان اخبار جدیدی که به دست موبایلستان رسیده است، تصاویر جدید این محصول را به همراه داشته که نشان دهنده وضعیت جعبه و ظاهر این محصول جذاب هستند.

مطالب مرتبط

آنر مجیک 2 یکی از محصولاتی است که قرار است تا ساختار طراحی همراه‌های هوشمند را تغییر بدهد و دلیل اصلی این امر نیز استفاده از یک حاشیه ویژه در بالا نمایشگر است که سالیان نه چندان دور به عنوان یک گزینه جذاب و پر مخاطب مطرح بود و شرکت‌های مختلفی از آن بهره می‌برند.

افشای تصاویر رسمی آنر مجیک 2

این حاشیه که شباهت‌هایی با مدل افسانه‌ای ان 95 شرکت نوکیا دارد نشان دهنده تغییر پذیری کاربری این محصول است و در تصاویر جدید به خوبی شاهد نحوه حضور آن در ظاهر بصری دستگاه هستیم که البته جذاب به نظر می‌رسد و مخاطبان زیادی برای‌ آنر مجیک 2  به همراه خواهد آورد.

از سوی دیگر عکس‌های منتشر شده جعبه این مدل را نیز بخشی دیگر از ظاهر آنر مجیک 2 را نشان می دهند و برای دو رنگ ابی و صورتی  این مدل که هر کدام به پرده رنگ و تغییر تناژ رنگ (به نوعی تونالیته) در طول بدنه مجهز هستند عرضه شده است.

شایان ذکر است که این دستگاه با دوربین اصلی 24 و 16 مگاپیکسلی دوگانه و رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی عرضه می‌شود و پردازنده آن نیز کایرین 980 خواهد بود تا یکی از محصولات نیرومند آنر در بازار لقب بگیرد.


بیشتر بخوانید

 

gsmarena
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

مطلب پیشنهادی